veda (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
T

TheWayEnd

Bilindiği üzere tüm zamanınmızı burda herkese destek vererek geçirdik.Fakat bazı özel durumlardan dolayı kendimizi ifade edemedik.İsteklerimiz hep ertelendi ve yaptıklarımıza müdahale edildi.Bizler de bu yüzden kendi yolumuzu çizme kararı aldık.Buraya verdiğimiz emekler helali hoş olsun.Burdan ayrılıyoruz ama kardeşliğimiz kalıcıdır.Site adını burda vermek istemedik yanlış anlaşılmalara yol açmasın.Bizi Bulan Bulur Zaten.

Kalın Selametle

Ayrılanlar

@TheWayEnd
@st0rm
@Adbes
@Hacker047
@ALP3R
@The_DeMoN
@ymous
@dr avatar
Dragon Caliph
BlackBox

Last edited by a moderator:
E

El-Cewad

Hayırlı olsun abi hakkınızı helal edin çok emeğiniz var spy de.

A

Adbes

Iyisiyle kotusuyle ,korkusuyla guzel gunlerimiz geçti böyle olması gerekti ama bu bir ayrılık değil herkezi seviyorum beni tanıyan bilen samimi olduklarim insanlar bilmeden veya bilerek kimin kalbini kirdiysam özür dilerim Hakkınızı Helal Edin
Adbes

İc

iCo
Credits
0
Rating - 0%
Ben bu İşe adbes ile başladım ilk Tanıştığımda o oldu forumda ilk arkadaşımda o oldu İlk birşey öğretende o oldu ve İlk onunla beraber site basmıştık Kısacası bu işe onunla başladım Yani adbes Bende seninleyim burasıda ailem oldu Diğer giden abilerde hep yardımcı oldu bana hiç kötü sözlerinide duymadım Gerçekten çok iyi insanlar üzüldüm gitmenize

Credits
0
Rating - 0%
Dostlarını seven adam vatan hainliği yapmaz gardaş vatanına sövmez.
anlaki sovulenler icersinde sende varsin bide ne olacakini ben bi insan oolarak 1 ay onceden biliyordum hadi keyfine bak he bide kuyrukunu firlat bazi yerlerde he peki nolcakkki

bu arada benimki kendi sitem azhack :D eskilericin yer vardir lan asdjdfnasdklfmsadf

Last edited:

İc

iCo
Credits
0
Rating - 0%
Bilindiği üzere tüm zamanınmızı burda herkese destek vererek geçirdik.Fakat bazı özel durumlardan dolayı kendimizi ifade edemedik.İsteklerimiz hep ertelendi ve yaptıklarımıza müdahale edildi.Bizler de bu yüzden kendi yolumuzu çizme kararı aldık.Buraya verdiğimiz emekler helali hoş olsun.Burdan ayrılıyoruz ama kardeşliğimiz kalıcıdır.Site adını burda vermek istemedik yanlış anlaşılmalara yol açmasın.Bizi Bulan Bulur Zaten.

Kalın Selametle

Ayrılanlar

@TheWayEnd
@st0rm
@Adbes
@Hacker047
@ALP3R
@The_DeMoN
@ymous
@dr avatar
Dragon Caliph
iComsium

abi Ben burdayım

hax0r.tr

<?php dAyı ?>
Credits
0
Rating - 0%
Dicek bir şey yok, Ayrılan üyeler Spyhackerz.com'a Gönül vermiş kişilerdir. Bundan sonra ki reel hayatların'da başarılar dilerim :)

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread