WİNDOWS FORM SORUNU YARDIM ACİL (1 Viewer)

Credits
131
Rating - 0%
Arkadaşlar Visual Studio ile C# form projemi kurdum.Üstünde çalıştım ardından projeyi kaydedip kapattım.Projeyi tekrar açtığımda kodlar gözüküyor ve çalıştırdığımda program eskisi gibi çalışıyor fakat form kısmı yok.Yani demek istediğim sürükle bırak yaparak form oluşturduğumuz kısım yok sadece kodları yazdığımız form1.cs ve form1.Designer.cs var o kısmı getirmek için ne yapmam gerek.

Credits
151
Rating - 0%
Açınca çalışıyor fakat form gelmiyor yani sürükle bırak yaptığımız yer gelmiyor ama önceden yaptığım tasarım hala duruyor ben tasarımda değişiklik yapmak istersem nasıl yapıcam

Kullanmakta olduğun visual studio'yu güncellemeyi dene. Eğer olmaz ise atacağım videoyu izle.

Credits
4
Rating - 0%
Muhtemelen sorun bundan kaynaklanıyor. Form üzerine eklemiş olduğun her hangi bir aracı daha sonradan silip ve ardından programı debug etmediğin için ve kapattığın için form üzerinde ki elemanın kodları form'da kalıyor ancak görsel olarak bir şey olmadığından form hata veriyor ve açılmıyor. Alt tarafta hataya tıkladığında zaten seni daha önce silmiş olduğun elementin kodlarına götürecek o kısmı silersen form başarılı bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Credits
1,893
Rating - 0%
Arkadaşlar Visual Studio ile C# form projemi kurdum.Üstünde çalıştım ardından projeyi kaydedip kapattım.Projeyi tekrar açtığımda kodlar gözüküyor ve çalıştırdığımda program eskisi gibi çalışıyor fakat form kısmı yok.Yani demek istediğim sürükle bırak yaparak form oluşturduğumuz kısım yok sadece kodları yazdığımız form1.cs ve form1.Designer.cs var o kısmı getirmek için ne yapmam gerek.
ss AT

Users who are viewing this thread