Satım Web Site Kodlama / Tasarlama Hizmetim | Güncel 2023 (1 Viewer)

Credits
2,211
Rating - 0%
Merhaba, ben Ata KA.
Web yazılımları tasarlayan / programlayan genç bir front-end geliştiricisiyim.
Yeni teknoloji piyasaya çıktığında, bunları projelerime dahil edebilir ve müşterilerime güncel hizmetler sağlayabilirim.

⭐ Kişisel Web Sitesi kurup kendini tanıtmak / müşteri bulmak isteyenler
⭐ İşletmesininin web sitesini kurup müşterilerine daha kolay ulaşmak ve yayılmak isteyenler
⭐ Teknolojilerini tanıtmak isteyenler / projelerini hayata geçirmek veya tanıtmak isteyenler için benimle iletişime geçmelerini tavsiye ederim.

___________________________________________________________________________________________________________________________________
Bu forumda daha önce açtığım konular sayesinde müşteriler bulmuştum o yüzden tekrar konu açıp insanlara duyurmaya karar verdim.

Kişisel Web Sitem: https://ataqa.dev
İletişim: +90 546 735 0839

orj 

Düşünme faslı geride kaldı artık yapıyorum
Credits
5,914
Rating - 0%
Merhaba, ben Ata KA.
Web yazılımları tasarlayan / programlayan genç bir front-end geliştiricisiyim.
Yeni teknoloji piyasaya çıktığında, bunları projelerime dahil edebilir ve müşterilerime güncel hizmetler sağlayabilirim.

⭐ Kişisel Web Sitesi kurup kendini tanıtmak / müşteri bulmak isteyenler
⭐ İşletmesininin web sitesini kurup müşterilerine daha kolay ulaşmak ve yayılmak isteyenler
⭐ Teknolojilerini tanıtmak isteyenler / projelerini hayata geçirmek veya tanıtmak isteyenler için benimle iletişime geçmelerini tavsiye ederim.

___________________________________________________________________________________________________________________________________
Bu forumda daha önce açtığım konular sayesinde müşteriler bulmuştum o yüzden tekrar konu açıp insanlara duyurmaya karar verdim.

Kişisel Web Sitem: https://ataqa.dev
İletişim: +90 546 735 0839
Kanka sadece html ve css mı kullandın kendi kodlamanda

Users who are viewing this thread