Yeni Whatsapp ban kaldırma (1 Viewer)

Baristec

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
291
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!
Tekrardan maraba bazılarını çaldım bazılarını kendim buldum.
View hidden content is available for registered users!

1. BANLANAN NUMARA DA TASLAK

Öncelikle şunu söylemek istiyorum son bir hafta içerisinde 6 kere WhatsApp hesabımı yasakladınız ve bunu neden yapıyorsunuz anlamıyorum defalarca size hiç bir illegal iş yapmadığımı belirttim ve kanıtladım siz hesabımı her gün kapatıp tekrar açıyorsunuz ve artık benimle dalga geçtiğinizi düşünmeye başladım cidden bu platformda yer almamı istemiyorsanız bu attığım mailde bunu belirtin Daha öncede belirttiğim gibi ben iş sahibi Bi adamım ve her gün ortalama 50 farklı tanımadığım kişi bana yazıyor ve uluslararası reklam işletmesine sahip olduğum için durmadan reklam yapmam gerek beni yasaklama sebebiniz ise reklam yapmam ve rehberinde ekli olmadığım insanlarla iletişime geçtiğim için ise bu yaptığınız son derece yanlış ve kabul edilesi bir şey değildir ve yarın sizi mahkemeye verip tüm gerekli işlemleri yapacağım sonuna kadar davamın arkasındayım Ya benim numaram bu sebepten dolayı kapanmayacak hale gelecek bir daha hiç bir şekilde numaram ban yemiyecek yada mahkemede görüşürüz numaramı açın +90 **********

2. Ve 3. BANLANAN NUMARA DA TASLAK.

Hello whatsaap team I'm a businessman because I'm constantly making interviews from whatsaap business life and my life is stopped now do you remove the ban on My Number +90 *********

4. BANLANAN NUMARA DA TASLAK

I asked to verify the number for a site, I wrote my number. But how did you try whatsapp? I tried to login to my whatsapp account.

not : 4. De gelen mesaja 2. Taslağı atın

Users who are viewing this thread