Whatsapp Internetsiz Kullanmak! [Sınırsız, Guvenli, Sorunsuz] (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Spyhackerz Bireyleri Size Whatsapp'i INTERNETSIZ Kullanmayı Gosterecegim. Bilenler Olabilir, Gorüp de unutanlar olabilir, hic bilmeyenler olabilir. Bende Bu konuyu açayım dedim. (N'abalım Mobilde Ancak Boyle Konular Açabiliyorum :( )

View hidden content is available for registered users!

Adım Adım Anlatıyorum;
|•1 》Android cihazınızdan Ayarlar > Bağlantılar > Mobil Ağlar kategorisini seçin. (Bazı cihazlarda diger ağlar vb.)
|•2 》Mobil Ağlar kategorisi üzerinde Erişim Noktası Adları seçeneğine gelin.
|•3 》Erişim Noktası Adları bölümünde ekranın sağ üstünde yer alan ekle seçeneğini seçin.
|•4 》Açılan ekranı aşağıdaki bilgilerle doldurun.
– İsim: WhatsApp

– APN: İnternet

– Proxy: 127.0.0.01

– Bağlantı Noktası: 8080

|•5 》Bu bilgileri girdikten sonra, oluşturduğunuz profili kaydedin ve Erişim Noktası Adları bölümünden Whats App’ı seçin.

Denendi Calisıyor.. (Hatta Bende YouTube, Internet Falanda giriyor :D

Last edited:
Credits
50
Rating - 0%
Nerde hata yaptım acaba bende olmadı.internetsizde nasıl olacak ki zaten anlamadım.

Attachments

• Screenshot_20180807-213143.png
    Screenshot_20180807-213143.png
    51.7 KB · Views: 34
Credits
0
Rating - 0%
Nerde hata yaptım acaba bende olmadı.internetsizde nasıl olacak ki zaten anlamadım.
Her sey tam gozüküyor kaydettikten sonra whatsapp'i sectin mi? şu an seçili olan Erisim noktası operatorundür buyuk ihtimal. Ona elleme sadece Mobil verii kapat Whatsabı sec sonra mobil verii aç kullan

Credits
0
Rating - 0%
eline sağlık eğer doğruysa ve olursa bugün bulduğum tüm shelleri sana veririm :)

La olum ben bunu yaklasi 4-5 ay once de kullaniyordum YouTube, internet falana da giriyordu bende arkadaşlarima da yapmistim :) Ek Olarak Şu an kaldirlmis durumda bende ama hala giriorum belese :D

Credits
0
Rating - 0%
bizde girmiyo çee

Dalga Mı Geciyonuz? Operator kontur yuklemiyom diye hatti kapatacak ben hala beles whatsapp da takiliyorum (Onun disinda YouTube'a falan girse de videolar cok hizli olmadigindan ya da bazen sorun cikarttigindan video izlemiyorum ama interneti kullaniyorum)

Edit: erisim noktalarindan kaydettikten sonra whatsabı secmeniz lazım

Credits
0
Rating - 0%
Dostum Oldumu Olmadımı Anlyımadın yaw :/ :D hatta gb yok ama mlbil veri ile yinede wp mesaj atıyor türk telekom mobil aglari degisin yine atti

Ben dedim ya ulan kaldirdim kaç ay gectim yine giriyorum. Bunu buyu yerlerde gormesem hacklendi falan dicem ama :D ihtimal vermiyorum.. Yani inşAllah Oyledir :):

ellerine sağlık deneyelim bakalım

Dene bakalım

eyw dostum piknikte deliriyorum :D iyi oldu bu

Bana cok lazım olmuyor ama baskalarına lazım olur diye paylastim. Hadi kolay gelsin

Bakalım :}
Ellerine Sağlık

Bak :)

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread