WHATSAPP KAPATMA KESİN YOL💥 DETAYLI ANLATIM (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
1
Rating - 0%
Bu konuda size karşı tarafın WhatsApp hesabı nasıl kalıcı kapatırsınız onu öğreticem.

Uyarı: Olacaklardan kesinlikle sorumlu değilim size zorla yapın demiyorum sadece eğitim amaçlı !

İlk olarak fake bir e-posta açıyoruz ki eğer şikayet durumu olursa sizi bulamamaları amaçlı
E-posta adresinizde senkronizasyon,konum vs.... KESİNLİKLE açmıyorsunuz ve e-posta atarken vpn açmanız öneririm.

WHATSAPP KAPATMA;
İlk olarak [email protected] email adresine şunları yazıyoruz

Merhaba WhatsApp ekibi dün gece telefonum çalındı WhatsApp ımda önemli konuşmalarım var SIM kartım yeni olduğu için iptal edemiyorum lütfen yardım edin WhatsApp hesabımın kapatılmasını talep ediyorum.

Şimdi biraz bekledikten sonra size gelebilecek 2 mail var

1. Mail;
Sim kartınızı bloke edin falan filan yazıcak.
Çözüm: epostaya yanıt olarak;
Merhaba sim kartım yeni olduğu için bloke edemiyorum.
Daha sonra size aşşağıda yazan 2. Mail gelicek

2. Mail ;
Telefonunuzu kaybettiginiz için üzgünüz telefon numaranizi ve faturasını falan atın yazacak
Çözüm: epostaya yanıt olarak +90 555 555 5555 ve internetten bulduğumuz her hangi bir telefon faturasını yolluyoruz Max 1 gün en az 17 20 dakika içinde kapanacaktır bu işlemi gece uygularsanız daha iyi olur
AYRICA: WhatsApp hesabı Kapandiktan sonra başka bir wp uygulamasından sürekli kod gönderirse o numaraya hep yalnış yazicaz boyece 24 saat gibi uzun bir süre wp a giremicek ve bu nedenle wp hesabı siz wp a mail atmadığınız sürece asla açilmiyicak

By:

Nixovski

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread