Wifi Fucker ? (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar hiren boot gibi yazılımlar vardır hani ayrı bir sistem yaz usbye veya cdye boot et çalıştır gibi.
Wifi fucker yazılımlarıda herhalde bu şekilde daha iyi olacaktır.

Şimdi size asıl sorum şu.
Yan komşu wifi şifresini verdi (kepçeciler benim kabloyu koparınca, yapılana kadar kullan dedi) 35mbit hat var adamda aq :D bende 5 mbit :D

ben neti iptal ettircem kendi wifimi kullanmıyorum çünkü yavaş olduğundan

Ama gün gelir bu adam şifre değiştirdi diyelim gidip isteyemem adama gidipte abi senin neti kullanıyom diye interneti iptal ettirdim mi diyim :D

Varmı güzel şöyle usbye yazam çatır çutur wifi sikem ?
En azından şimdi bir deneyem onun şifreyi kırmayı bir daha biliyorum şifreyide yazılım modemi kırabilcekmi test edeyim komşulardan birinin daha wifisini sikem yedekte dursun

5mbit internet 52 lira aq paket 16 desteklenen 5 sikerler öyle işi

Credits
69
Rating - 0%
Wifi kırma programları brute yaparak şifreyi ele geçirmeye çalışıyor. Wifi sahibi modemin kendi fabrika ayarlarında ki şifresini kullanıyorsa büyük ihtimal kırılıyor şifre. Eğer şahıs wifi şifresini değiştirdiyse bulması zor.

Bunun yerine sana sm taktiği vereyim yaz bir köşeye. Şimdi bir tane wifi jammer temin ediyorsun veya arduino ile kendin de yapabilirsin. Wifi şifresini sana veren kişi eğer şifreyi değiştirirse wifiye saldıracaksın, sonra adama sende wifi çalışıyor mu gibi ayakları yaparsın. Wifi çalışmayacağından adam çalışmıyor diyecektir, sende istersen ben düzeltirim gibi ayaklara yatıp şifreyi alabilirsin.

Ben sana taktiği verdim nasıl yaparsın ilerletirsin sana kalmış :)

Credits
0
Rating - 0%
aga ttnet uzaktan kurulum yapmıyor mu ? adam anlamazda alo der yaptırır şifreyi
Bodrum Turktelekom genel müdürlüğünde arkadaş çalışıyor o bodrumdaki tüm wifilerin şifreyi görüyorda izmire giremiyorum dedi :D söyle lan benim wifi şifreyi dedim yarın mesaj dedi haklıymış ibne :D

Credits
101
Rating - 0%
Ben olsam pcmin cd yeri bozulmuş bilgisayarınızı kullanabilirmiyim der ratı yedirir geçerdim bu sadece bir sosyal mühendislik örneğidir cd ile uğraşmıyorsan usb yerinde bozuk olabilir o sana kalmış he birde modem arayüzüne bak şifreyi değişmemişse ratıda yedirirsen modem arayüzünden yine yeni şifreye bakabilirsin

Users who are viewing this thread