Wifi Jammer satışı (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Wifi jammer nedir;
Temelde deauth saldırı yapan bir yazılımdır. Ağlara saldırı düzenler ve saldırı düzenlenen ağ'a kimse bağlanamaz.(wifi şifresini bilmenize gerek yok kapsama alanındaki ağlara saldırı düzenliyebilirsiniz)
Kolay kullanımı sayesinde herkesin ilgi odağı olacağından eminim.​
TÜRK CEZA KANUNU MADDE 244 - Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme
1 Madde metni
Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme
Madde 244- (1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Lütfen bunu göze alarak satın alınız.(Yapılan saldırılardan tarafımca sorumlu değilim)

Fiyat Listesi:
Wifi Jammer: 80 TL (kargo ücretini ben karşılıyorum)

Stok Durumu:
1xWifi Jammer

İsteğe göre yazılımlar hazırlanıp gönderilicektir.Daha fazla çeşitli yazılımlar eklenicektir.
Lütfen konuyu baltalamayınız,yapmayı bilen herkes kendi yapıp satışa sunabilir forumda satış yapmak serbest :)
Herkese iyi forumlar dilerim.​

R

Rolesa

80 tl ne :)
ESP8266 >> 5 euro
Batarya >> 3 dolar
Bunlar isinizi gorur ardunio ile fiyat biraz ucmus :)

Credits
0
Rating - 0%
FBI open the door amk bu wifi değilde gsm jammer muebbet yediriyormuş ha bu arada fiyat uçuk ama genede hayırlı satışlar 5 dolara temin edilebiliyor

Credits
1
Rating - 0%
Wifi jammer nedir;
Temelde deauth saldırı yapan bir yazılımdır. Ağlara saldırı düzenler ve saldırı düzenlenen ağ'a kimse bağlanamaz.(wifi şifresini bilmenize gerek yok kapsama alanındaki ağlara saldırı düzenliyebilirsiniz)
Kolay kullanımı sayesinde herkesin ilgi odağı olacağından eminim.​
TÜRK CEZA KANUNU *********** 244 - Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme
1 *********** metni
Sistemi engelleme, bozma, verileri yok etme veya değiştirme
*********** 244- (1) Bir bilişim sisteminin işleyişini engelleyen veya bozan kişi, bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Lütfen bunu göze alarak satın alınız.(Yapılan saldırılardan tarafımca sorumlu değilim)

Fiyat Listesi:
Wifi Jammer: 80 TL (kargo ücretini ben karşılıyorum)

Stok Durumu:
1xWifi Jammer

İsteğe göre yazılımlar hazırlanıp gönderilicektir.Daha fazla çeşitli yazılımlar eklenicektir.
Lütfen konuyu baltalamayınız,yapmayı bilen herkes kendi yapıp satışa sunabilir forumda satış yapmak serbest :)
Herkese iyi forumlar dilerim.​
BENDE 70 TL YA SATIYORUM ALAN VARMI

Users who are viewing this thread