Wp Basmak Nedir Nasıl Basılır? (3 Viewers)

Credits
47
Rating - 0%
Merhaba Spy Ailesi, bugün sizlere wp basmak nedir nasıl basılır bunu anlatıcağım. Forumda çoğu kişinin zorlandığı veya yapamadığı şeydir (bana yazanlardan söylüyorum) açıklama kararı buldum ayrıntılı bilmeyenlerde öğrenmiş olur. Konumuza geçelim,

View hidden content is available for registered users!

WP Basmak Nedir ?
Wp basmak yeni bir method, benim en sevdiğim methodlardan birisidir. İnstagramda profillerinde iletişim kısmanda numarasını yazan kişilere mesaj atılır, bu Whatsapp Bussinesden yapılır. En çok telif kullanılır. Bu konuda size taslak vs hepsini vericeğim. Neyse dediğim gibi Whatsapp Bussinesden İnstagram adında mesajlar gönderiyoruz. Ve adamlar sitemize düşüyor.

WP Nasıl Basılır ?

İlk öncelikle bize bir fake numara gerekiyor +90 daha iyi olur bunuda paylaştım,
https://spyhackerz.org/forum/threads/wp-90-fake-num-alma.23894/page-3#post-213532
-
https://spyhackerz.org/forum/threads/wp-fake-no-alma-r3yd3r.23914/#post-213554
Bu konularımda belirttim, nasıl alacağınızı. Diyelim aldık, aldıktan sonra Whatsapp Bussinesi kuruyoruz. Fake numaramızı oraya yazıyoruz. Giriş yaptıktan sonra,
  1. Profil resmimizi İnstagram yapıyoruz,
  2. Ad kısmını "İnstagram" yapıyoruz
  3. Hakkımda kısmını "İnstagram Support" yapıyoruz.
Sonrasında bize numara lazım basmak için. Numara bulmak kolaydır hayal gücümüze kalmış. Mesela ben makyaj sayfalarına basıcağım. Make Up ingilizcesi. Bunu instagramda aratıyorum çıkan profillerden iletişim kısmından numaralarını alıyorum. Sadece Make Up (makyaj) sayfalarına basmanıza gerek yok berber sayfalarınada basabilirsiniz dediğim gibi size kalmış. Numarayı topladıktan sonra bize gerek taslak ve site.
Taslakları bu konumda paylaştım,

Mavi Tik:
Verified Badges(✔)

Your instagram account has been viewed by us badge is authenticated Eligible Has it ever been identified. To complete the Verified Account badge You must specify the account up to date. Click by the link.Fill the update form.

www.site.com

© 2019 Instagram LLC,1600 Amphitheatre Parkway ,Mountain View
Telif:

Hello @username

Your account violates our copyright guidelines.

Your account will be permanently deleted from our servers within 24 hours unless you provide feedback.

If you have any questions or problems, you can contact the authority by replying to this message.

If you think we will accidentally remove your account, click the link and fill in the next required fields.

We respect copyright like Instagram.

(synchronization problems may occur. If the link is not clicked, reply to the message and try again.)

www.site.com

© Instagram. Facebook Inc, 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025

Sitemizi açıyoruz herkes biliyorduk açtık diyelim burası en kolayıdır. Diyelim pcniz yok telefonunuz var, topladığınız numaralara atıyoruz teker teker taslakları düzenleyip. Diyelim bilgisayarınız var elle yapmak yerine Anaraşkımın oto wpsini kullanabilirsiniz bununda konu linkini buraya salıyorum,

https://spyhackerz.org/forum/threads/whatsapp-toplu-mesaj-gönderici-tool.23041/

Konum bu kadardı lütfen anlamadığınız yerleri bana pmden yazın, emeğe saygı olarak beğenirseniz beni mutlu edersiniz.

Last edited:

End

Credits
237
Rating - 0%
Merhaba Spy Ailesi, bugün sizlere wp basmak nedir nasıl basılır bunu anlatıcağım. Forumda çoğu kişinin zorlandığı veya yapamadığı şeydir (bana yazanlardan söylüyorum) açıklama kararı buldum ayrıntılı bilmeyenlerde öğrenmiş olur. Konumuza geçelim,

View hidden content is available for registered users!

WP Basmak Nedir ?
Wp basmak yeni bir method, benim en sevdiğim methodlardan birisidir. İnstagramda profillerinde iletişim kısmanda numarasını yazan kişilere mesaj atılır, bu Whatsapp Bussinesden yapılır. En çok telif kullanılır. Bu konuda size taslak vs hepsini vericeğim. Neyse dediğim gibi Whatsapp Bussinesden İnstagram adında mesajlar gönderiyoruz. Ve adamlar sitemize düşüyor.

WP Nasıl Basılır ?

İlk öncelikle bize bir fake numara gerekiyor +90 daha iyi olur bunuda paylaştım,

-

Bu konularımda belirttim, nasıl alacağınızı. Diyelim aldık, aldıktan sonra Whatsapp Bussinesi kuruyoruz. Fake numaramızı oraya yazıyoruz. Giriş yaptıktan sonra,
  2. Ad kısmını "İnstagram" yapıyoruz
  3. Hakkımda kısmını "İnstagram Support" yapıyoruz.
Sonrasında bize numara lazım basmak için. Numara bulmak kolaydır hayal gücümüze kalmış. Mesela ben makyaj sayfalarına basıcağım. Make Up ingilizcesi. Bunu instagramda aratıyorum çıkan profillerden iletişim kısmından numaralarını alıyorum. Sadece Make Up (makyaj) sayfalarına basmanıza gerek yok berber sayfalarınada basabilirsiniz dediğim gibi size kalmış. Numarayı topladıktan sonra bize gerek taslak ve site.

Sitemizi açıyoruz herkes biliyorduk açtık diyelim burası en kolayıdır. Diyelim pcniz yok telefonunuz var, topladığınız numaralara atıyoruz teker teker taslakları düzenleyip. Diyelim bilgisayarınız var elle yapmak yerine Anaraşkımın oto wpsini kullanabilirsiniz bununda konu linkini buraya salıyorum,

Konum bu kadardı lütfen anlamadığınız yerleri bana pmden yazın, emeğe saygı olarak beğenirseniz beni mutlu edersiniz.
Look at

Credits
47
Rating - 0%
hayır gayet yerinde söylediğimi düşünüyorum bro
tabi fakat sanala yeni gelenler oluyor, anlamayanlar oluyor normal birşey gibi geliyor bana. Tabi sanalda 3 yıldır olupta wp basmayı bilmeyenlere yerinde bir söz.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
tabi fakat sanala yeni gelenler oluyor, anlamayanlar oluyor normal birşey gibi geliyor bana. Tabi sanalda 3 yıldır olupta wp basmayı bilmeyenlere yerinde bir söz.
zaten yeni gelenlere değil lafım dostum evet

A

Anarchosa

Gerekli kategoriye taşındı.
Sosyal medya ile ilgili konuları lütfen
'Social Media Hack' kategorisine açalım.
Ellerine sağlık dostum.

Credits
9
Rating - 0%

***Hidden content cannot be quoted.***
Thnx

Credits
442
Rating - 0%

Credits
0
Rating - 0%

Ad kısmını "İnstagram" yapıyoruz
    Hakkımda kısmını "İnstagram Support" yapıyoruz.

Konum bu kadardı lütfen anlamadığınız yerleri bana pmden yazın, emeğe saygı olarak beğenirseniz beni mutlu edersiniz.[/hide]
bakalım

Credits
0
Rating - 0%

Baqim

Credits
0
Rating - 0%

Adamındibi

OROSPU EVLADIYIM
Credits
0
Rating - 0%

Users who are viewing this thread