Xampp ile neler yapılabilir? (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar. Daha önceden sunucu programı olarak xampp yüklemiştim. Gayet güzel bir programa benziyor, ancak tam olarak bu programla neler yapabileceğim hakkında fikrim yok. Aşağıdaki sorularla sizlerden bilgi almak istiyorum.
1-) Xampp ile minecraft, unturnet, h1z1 gibi kişisel sunucu açabileceğim bu oyunlarda xampp sunuculuk yapabilir miyim?

2-) Xampp ile google drive, mediafire gibi bulut (cloud) servisi kurabilir miyim. Eğer kurabilirsem bu işi nasıl yaparım? (sadece kendim kullanıcam, büyük bir servis açmak istemiyorum)

3-) Xampp ile kendime bir e posta servisi kurabilir miyim?

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Bu dediklerini yapamazsın.

Bilgisayarını sunucu olarak kullanma olayına giriyor bu isteklerin ve bunu mevcut internet bağlantın ile karşılaman mümkün değil hele hele bulut muluttan bahsediyorsun çıldırmış olmalısın. internet sağlayıcından sabit ip alman gerekiyor, bu kısmı ucuz. Sonrada geniş bant özellikli bir hat çektireceksin evine bununda ücreti aylık 2 bin 3 bin tl felan. Veya bilgisayarını bir dc firmasının hattını kiralayıp teslim edeceksin bu en makul olanı. hat olayını barındırma hizmeti veren bir dedictade firması ile hallettiğinde bu dediklerin kolay. yoksa evde yapılacak iş değil

Credits
0
Rating - 0%
Bu dediklerini yapamazsın.

Bilgisayarını sunucu olarak kullanma olayına giriyor bu isteklerin ve bunu mevcut internet bağlantın ile karşılaman mümkün değil hele hele bulut muluttan bahsediyorsun çıldırmış olmalısın. internet sağlayıcından sabit ip alman gerekiyor, bu kısmı ucuz. Sonrada geniş bant özellikli bir hat çektireceksin evine bununda ücreti aylık 2 bin 3 bin tl felan. Veya bilgisayarını bir dc firmasının hattını kiralayıp teslim edeceksin bu en makul olanı. hat olayını barındırma hizmeti veren bir dedictade firması ile hallettiğinde bu dediklerin kolay. yoksa evde yapılacak iş değil

Mectruy usta. Zaten benim amacım bi database kurmak değil. Sadece öğrenmek amacıyla bunları sordum. Maddelendirerek cevaplayaydın iyiydi.

Credits
0
Rating - 0%
Ts3 sunucusunu xampp ile kurabilir miyim?
Ya da minecraft, unturnet sunucularını xampp ile kurabilir miyim?

Quaxer

BIRAKTIM
Credits
20
Rating - 0%
Xampp ile Script Denemelerini Gerçekleştirebilirsin.
Mesela Atıyorum Bir Script Yazıyorsundur Bunu Her Defasında Hosting , VPS veya Dedicated Sunucuya Atmak Yerine Kurarsın Bir Xampp Kendi Bilgisayarının Localhostundan Hızlıca Halledersin.
Eğer ki Yukarıdaki Dediklerini Evde Yapmak İstiyorsan Bunun İçin Evinin İnternetinin Gerçekten Muazzam Hızda Olması Gerekir Zaten TR'de ki İnternetler Malum Hepsi Fişek Gibi ya.
Ben Senin Yerinde Olsam Bilgisayarıma İşkence Çektirmemek Amacıyla Alırım Yurt Dışı Sunucu Keyfime Bakarım...

Credits
0
Rating - 0%
Xampp ile Script Denemelerini Gerçekleştirebilirsin.
Mesela Atıyorum Bir Script Yazıyorsundur Bunu Her Defasında Hosting , VPS veya Dedicated Sunucuya Atmak Yerine Kurarsın Bir Xampp Kendi Bilgisayarının Localhostundan Hızlıca Halledersin.
Eğer ki Yukarıdaki Dediklerini Evde Yapmak İstiyorsan Bunun İçin Evinin İnternetinin Gerçekten Muazzam Hızda Olması Gerekir Zaten TR'de ki İnternetler Malum Hepsi Fişek Gibi ya.
Ben Senin Yerinde Olsam Bilgisayarıma İşkence Çektirmemek Amacıyla Alırım Yurt Dışı Sunucu Keyfime Bakarım...
O değil de ben cs 1.6 ve ts3 serverleri nasıl kurucam xampp ile

Users who are viewing this thread