Yardım Konusu (1 Viewer)

Credits
104
Rating - 0%

Ha Kusura Bakmayın Gözümden Kaçmış Olmalı Benim Kafamdaki Olay Bir Sebepten Dolayı Açılmamış Olmasıydı Galiba Fena Yanılmışım :)

Credits
104
Rating - 0%
:WE:AWQE:WQE
Komik Olan Ne Dostum Unutulmamalıdır ki Hepimiz İnsanız Ve Ben Forumda Yeniyim Yardım Kategorisi Düşünmediğim İçin Yazmak İstedim Senin Bu Gülüşün Olmadı En Azından Başka Bir Şeyler Yazabilirdin

Credits
104
Rating - 0%
:WE:AWQE:WQE

Gülsende Ben Kararımdan Vazgeçmiş Değilim Hala Yardım Kategorisinde Bolca Saçma Konu Olduğuna Eminim Düzenlemek Gerekirse Yarım Kategorisine Katı Kurallar Getirilmeli İnstagram Şifresini Unutanlar Konu Açıyor Bu Saçmalık Hala Benim İçin Yardım Kategorisi Daha Tekniksel Ve Daha Donanımsal Kullanım İçin Uygun Hala Getirilmeli Google de 5 Dakika da Bulunacak Şeyi Yardım Kategorisine Açılmamalı

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Gülsende Ben Kararımdan Vazgeçmiş Değilim Hala Yardım Kategorisinde Bolca Saçma Konu Olduğuna Eminim Düzenlemek Gerekirse Yarım Kategorisine Katı Kurallar Getirilmeli İnstagram Şifresini Unutanlar Konu Açıyor Bu Saçmalık Hala Benim İçin Yardım Kategorisi Daha Tekniksel Ve Daha Donanımsal Kullanım İçin Uygun Hala Getirilmeli Google de 5 Dakika da Bulunacak Şeyi Yardım Kategorisine Açılmamalı
Görüyorumda Fena içerlemişsin FAKO ?

Users who are viewing this thread