[YENİ]Online Para Kazanma Oturduğun Yerden Para Kazan (1 Viewer)

Credits
31
Rating - 0%
Dostlar Herkese merhaba,

Aranıza yeni katıldım. Bu ilk konum umarım hepinize faydalı olur. Konu için 25dk uğraştım beğeni ve yorumlarınızı esirgemeyin dostlar.Şimdi konuya geçelim;

Sistem tam olarak şu şekilde ilerliyor cüce kiralama, cevher çıkartma ve bu cevherleri rubleye dönüştürme adına kurgulanmış bir oyun. Yapmanız gerekenleri adım adım anlatayım.

1. Adım : Siteye Aşağıdaki linkten kayıt olalım.
http://goldenmines.biz/?i= 1161642

Arkadaşlar sadece zor olan kısmı cüce kiralamak bununda üç farklı yönetemi var dilerseniz kiralama işlemini Ruble satın alarak, referans uygulaması ile siteye kullanıcı kazandırarak veya bonus uygulaması ile altın kazanarak yapabilirsiiniz. Nedir bu 3 farklı yöntem bunları anlatayım size ;

2.Adım Ruble satın almak :
Solda en üst menüde bulunan Satın alma butonu ile Ruble satın alabilirsiniz. 1 ₽(ruble) = 100 altın 1500 ruble yatırırsanız süper cüce hediye almış ve 200 altın deponuza hediye kazanmış oluyorsunuz.
VQkq3q.png

1p8QED.png

Ortaklık Programı :

Ortaklık Programındak bölümdeki link ile arkadaşlarınızın üye olmasını sağlarsanız 100.000 altın fazla kazanabilirsiniz.
LvBVlG.png

RgW7g6.png

Günlük Bonus:
Günlük bonus yöntemi ile 24 saatte bir altın kazanabilir bu altın ile cüce satın alabilrsiniz.
2ODXPj.png

3.Adım : Cüce Kiralama İşlemi

Aşağıda belirttiğim Cüceler ini bölümünden > KİRALAMA butonu ile cüce kiralamanız gerekmektedir.
p5dZmr.png

7Bl0oL.png

4.Adım : Madenleri depoya al

Madenler bölümünden > DEPOYA AL butonu ile madenleri depoya alıyoruz.
p5dZon.png

OrG1BA.png

5. Adım : Madenleri(Cevherleri) İşle
Cevher işleme bölümünden > Tümünü işle diyerek cevherlerimizi işliyoruz.
dL1yk7.png

yGB757.png

6.Adım : Para çekme ve Cevheri(Rubleyi) Hesaba aktarma
Yenile Sipariş ödeme butonuna tıklayarak > Sipariş butonu altında yazan bakeyi yazarak tercih ettiğiniz ödeme sitemine yanısabilirsiniz.
YdYX4j.png

mXQY42.png

qA5ojV.png

Ödeme günleri :

Z58bZ0.png

Aklınıza takılan olursa telegramdan sorabilirsiniz arkadaşlar.
Telegram kullanıcı adı : wisnewodka

Attachments

• upload_2020-1-24_18-7-28.png
    upload_2020-1-24_18-7-28.png
    593 KB · Views: 19

Users who are viewing this thread