Yeni başlayanlar için hesap kapatma formu (2 Viewers)

Credits
312
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!

İNSTAGRAM TAKLİT FORMU:
Arkadaşlar İnstagram taklit hesapları çoğunlukla kapatır bunu bilmeyen yoktur herhalde ve İnstagram taklit şikayet formlarına daha erken cevap verir bu da benim kullandığım birkaç formdan en etkili form bu
Şimdi size adım adım yazacağım dikkatli okuyun

Adım 1 /adınız soyadınız yazan yere kurbanınızın hesabında yazan ad soyadı giriyorsunuz.

Adım 2/ kullandığınız bir e posta adresini girin kafadan atmayın çünkü instagram size ordan yanıt verecek :)

Adım. 3/ taklit edilen kişiyle ilişkiniz Ben yazın oraya

Adım4/Taklit ediliyormuş gibi yaptığınız için taklit edilen kişinin adı ve soyadı kısmına hedef hesap ta yazan ad ve soyadı giriyorsunuz

Adım 5/Taklit edilen kişinin kullanıcı adı(varsa) kısmını boş bırakın eğer yazarsanız instagram gerçekten taklit edilmediğini anlar ve ava giderken avlanırsınız :)

Adım 6/Şikayet ettiğiniz hesap ta yazan ad ve soyadı kısmına da yine kurbanın profilinde yazan ad ve soyadını giriyorsunuz

Adım 7/şikayet edilen hesabın instagram kullanıcı adı kısmına kurbanın kullanıcı adını giriyorsunuz
Vee geldik Bi sahte kimlik oluşturmaya, önce googleden Bi sahte kimlik fotosu indirin daha sonra picsart denen uygulamayı indirin kimlikte yazan ad ve soyadı silin taklit olduğu için ad soyad kısmına kurbanın ad ve soyadını yazın sonra kaydedip forma atın onu da ondan sonra aşşağıda dediklerimi uygulayın
Türkiye serverından formu göndermeyin instagram sizi siklemez o yüzden vpn ile Almanya ya da ABD ye bağlanıyoruz sonra formu 4 5 defa atıyoruz vpn ile Server değiştirip 4 5 defa atın formu sonra da instagram girin kurbanınızın hesabına spam atıp tanıdığım birini taklit ten vurun 12 veya 48 saat sonra hesap gg :)

LİNK: https://help.instagram.com/contact/636276399721841

Users who are viewing this thread