Yeni Tasarım Yayında [Herkes buraya] (1 Viewer)

Credits
201,695
Rating - 94.7%
Xenforo 1.5.10 'dan 1.5.22 sürümüne (1.5 son sürümüdür) güncellendi. Bu güncelleme ile birlikte birçok sistemsel bozukluklar giderilmiş oldu.

ayrıca

SHT Yeni tema hayırlı olsun. Logomuz yok, inşlh olacak. Eksikler var evet tamamlanacak.

Chat eklentisi gelecek.

Logosuz açmazdım siteyi, ancak yoğun talep bunu gerektirdi. Logo idareten koydum , eski logo

Şu avatarımı kopyalayanlar düzeltin artık :D

çee <-- Şu smileyin backgroundunu siteye uygun yapabilecek babayiğit yokmu ?

Last edited:
A

Anarchosa

Diğer temadan güzel olduğunu bariz ortada fakat yinede hoş olmayan bazı şeyler çarptı gözüme abi :p
Logoda gelince tam cehenneme döneceğiz çee

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Şu lanet olası anasayfadaki forum istatistik eklentisinin üstündeki yazı hiç hoş görükmüyor ora kalkarsa daha iyi bir görünüm alır diye düşünüyorum ben kaldırmıştım ama hatırlayamadım şimdi nereden olduğunu.

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Yeni tema yeni avatar :'))
Kötü mü olmuş amk çiçeği kaldırıp mendil koydum çee

Benim ismim niye beyaz oldu çee üye gibi gözüküyorum uıjdsnkfdfdsfd

Sakin olun olm adamın 40 tane eli yok yavaş yavaş sen şu footerindeki yazıları beyaz yap bence gözükmüyor. Birde üye detayları gözükmüyor mesajlar beğeniler felan.

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Mesela arka plana duvar gibi birşey koyabiliriz gri woltran temasını biliyorsun mec onun gibi çizgili birşeyler hoş olabilir.

A

Anarchosa

Arkaplan aslında hoş bir grafik cehnnemsi bir hava katıyor fakat resim boyutu düşük olduğundan dolayı pc başındakilere kalitesiz ve bulanık gözüküyor.

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
deneyecez hepsini , chrome kaynak görüntüle yapıp anlık editler ile nasıl durduğuna bakalım sonra uyugularız hepsini çee
Daha çok şey yapılır aklıma gelenleri söylüyorum işte birazdan duşa gireceğim orada detaylı daha rahat düşünürüm çee default forum iconları yerine kuru kafa koyulabilir hem koyu hem soluk renkte şimdiki gibi yeni mesaj olunca değişmeli, grafikerler uygun birşeyler yapması gerek...

Credits
201,695
Rating - 94.7%
Daha çok şey yapılır aklıma gelenleri söylüyorum işte birazdan duşa gireceğim orada detaylı daha rahat düşünürüm çee default forum iconları yerine kuru kafa koyulabilir hem koyu hem soluk renkte şimdiki gibi yeni mesaj olunca değişmeli, grafikerler uygun birşeyler yapması gerek...

o iconlar mecburiyetten duruyor, oraya farklı default birşey düşünüyorum tabi hayalimdekini yapabilecek bir tasarımcıya denk gelmem lazım çee

Credits
763
Rating - 0%
Xenforo 1.5.10 'dan 1.5.22 sürümüne (1.5 son sürümüdür) güncellendi. Bu güncelleme ile birlikte birçok sistemsel bozukluklar giderilmiş oldu.

ayrıca

SHT Yeni tema hayırlı olsun. Logomuz yok, inşlh olacak. Eksikler var evet tamamlanacak.

Chat eklentisi gelecek.

Logosuz açmazdım siteyi, ancak yoğun talep bunu gerektirdi. Logo idareten koydum , eski logo

Şu avatarımı kopyalayanlar düzeltin artık :D

çee <-- Şu smileyin backgroundunu siteye uygun yapabilecek babayiğit yokmu ?

Merhabalar, ben bu islemi sizin icin yaptim ( elimden geleni )
bunlar 1 px asagi yukari icin ayarlanmis fotograflar. gif linki:
https://imgflip.com/gif/2kxxco

Attachments

• Untitled-1.png
    Untitled-1.png
    2.5 KB · Views: 5
  • Untitled-2.png
    Untitled-2.png
    2.5 KB · Views: 4
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Merhabalar, ben bu islemi sizin icin yaptim ( elimden geleni )
bunlar 1 px asagi yukari icin ayarlanmis fotograflar. gif linki:

Eline sağlık .png ve gif birliktemi çalışacak ? png lerin işlevi nedir ?

2kxxco.gif

Users who are viewing this thread