Yeni Zelanda Cami Saldırısı (1 Viewer)

Credits
151
Rating - 0%
Yeni Zelanda'da 2 camiye silahlı saldırı düzenlendi. Kentin Hagley Park bölgesindeki Al Noor Camisi içerisine silahlı saldırganlarca ateş açıldı. Saldırı esnasında camilerden birinde cuma namazı için 200 kişinin bulunduğu belirtildi. Türkiye'nin Wellington Büyükelçisi Ahmet Ergin, saldırıda ölen veya yaralananlar arasında Türk bulunmadığını kaydetti. Yeni Zelanda Başbakanı Jacinda Ardern, ilk belirlemelere göre 49 kişinin hayatını kaybettiğini, 48 kişinin ise yaralandığını duyurdu. Çavuşoğlu, 2 Türk'ün de saldırıda yaralandığını, sağlık durumlarının iyi olduğunu belirtti.
Saldırıyı yapan kişi saldırıyı canlı yayında yapmış full kaydetmiş izlemek isterseniz buyrun:

yukarıdaki adresten izleyebilirsiniz.
Bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
girmiş camiye adamları taramış orospu çocuğu adamlar nasıl karşılık verecekler ayağa kalksa adam mermi yiyor bu olayın müslüman düşmanlığıylada ilgisi var ama türklerede garezi varmış amına koyduğumun haçlı ibnesi buralara yakın olan bi ülkede olsa birşeyler yapardıkda yeni zelandada olmuş olay müslüman nüfusuda az karşılığı ışid taliban gibi terör örgütleri aynı şekil 1 kiliseye bombalı saldırı yada baskın gibi bir eylem yaparlar diye düşünüyorum.

Credits
151
Rating - 0%
Dünyada bunun gibi milyonlarcası vardır emin olabilirsiniz. Türk ve islam düşmanlığı hat safada

Credits
0
Rating - 0%
adam eyitimli birisi kesin DAİŞ elamanıdır. DAIŞ LİLERDE MÜSLÜMANLARI KATLETTİLER. bir insan teçrübeli degilse o şeekilde insanları vuramaz helede bazılarını uzaktan vuruyor teredüt bile etmiyor. yarın bir gün bu kişi için DAİŞ li demezler ama

Credits
0
Rating - 0%
daeşle adamın bir alakası yoktur benim tarafımca sürdüğü arabada dikkat ederseniz son ses sırp marşı açık sırp bir örgütten eğitim almışa benziyor bu bilgilere dayanarak sırplar sağlam nişancılardır adam o kadar metreden vurduğuna göre

Users who are viewing this thread