Yeniyim merhaba herkese (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Herkese merhaba yeniyim. Teşekkürler herkese şimdiden. sosyaljoker tarafından dolandırıldım Osman Baran tarafından. Abime aldım ama dolandırıldım. Neyapabilirim nasıl bir yol izliyebilirim. İnstagram takipçi artırmak için. Çok saolun

Last edited by a moderator:

KAALI

ISO27001 (Counterintelligence)
Credits
313
Rating - 100%
Herkese merhaba yeniyim. Teşekkürler herkese şimdiden. sosyaljoker.com tarafından dolandırıldım 05524418406 Osman Baran tarafından. Abime aldım ama dolandırıldım. Neyapabilirim nasıl bir yol izliyebilirim. İnstagram takipçi artırmak için. Çok saolun
Merhaba şuraya mesaj at detaylı https://onlineislemler.egm.gov.tr/Sayfalar/Ihbar.aspx başına gelen olaylardan dolayı üzgünüz :(

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba Osman Baran. Akbank
TR61 0004 6001 8888 8000 1678 31 sosyaljoker. com tarafından dolandırıldım.+90 552 441 84 06 ve çok dolandırılan kişi gördüm. takipçi paketi aldım ama dolandırıldım engellendim ve kesinlikle hiçbir şekilde ulaşamadım. Bankadan bir cevap alamadım. Osman baran denilen kişi almanyadaymış. Ne olur yardım. Teşekkürler. siber arkadaşlar yokmu

Credits
0
Rating - 0%
Hayırlı Tokatlar hoş geldin neden illegal bir işe illegal davranıyorsun sonra siber yokmu diyorsun kafam karıştı ayrıca forumda Türkiyenin 4 bir yanından toplanan İnstagramcılar var forumumuzda her türlü methodu öğrenip takipçi veya instagram hesabı çalıp kendinizi teleafi edersiniz mumarım gönlünüze göre geçer geçmiş olsun efendim.

Credits
0
Rating - 0%
Hayırlı Tokatlar hoş geldin neden senle uğraşsınlar illegal bir işe illegal davranıyorsun sonra siber yokmu diyorsun kafam almıyor bu konu hakkında yardım beklemek kahkaha sebebi ayrıca forumda Türkiyenin 4 bir yanından toplanan Sosyal Medya Expertizler var forumumuzda her türlü methodu öğrenip takipçi veya instagram hesabı çalıp kendinizi teleafi edersiniz mumarım gönlünüzce olur herşey.

Users who are viewing this thread