Yerli Otomobilimiz Togg Hakkında (1 Viewer)

A

Anarchosa

Arkadaşlar biliyorsunuzki gün itibariyle yerli otomobilimizin iç ve dış tasarımları, km vs yayınlandı. Elektrikle çalışan bu araç şuanlık sadece Türkiye otomobil girişimi grubunun adı ile belirtilmekte; togg. İç ve dış dizaynını şahsi fikrim gereğince çok beğendim. Peki ya sizin fikirleriniz ?

Yoksa gerçekten 2023'e kadar asıl gelişme sürecimiz başladı mı çee

Credits
40
Rating - 0%
Markası hâlâ belli değil
Togg Türkiye'nin otomobili girişim grubu sanayi a.s anlamına geliyor
2022 civarı marka tanıtılır ve satışa başlar
0-100km 4 saniye diye gördüm
Tek şarjla 500km
Başlangıç için ideal bence

A

Anarchosa

Markası hâlâ belli değil
Togg Türkiye'nin otomobili girişim grubu sanayi a.s anlamına geliyor
2022 civarı marka tanıtılır ve satışa başlar
0-100km 4 saniye diye gördüm
Tek şarjla 500km
Başlangıç için ideal bence
Düzelttim. çee
Şarj edildiğinde evet 500km yol katettiği doğrulandı.
Araba cayır cayır..felaket birşey. birçok marka ile kapışacak durumda.. bakalım 2022 de seri üretime geçsin.
Dış görünüşü çok güzel değil mi ?
kasası falan çok hoşuma gitti.
Fakat sağlamlık konusunda biraz şüpheliyim

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
@Anarchosa Tasarımı evet baya üst segment bir görüntüsü var. Umarım satın alabilecek fiyatlarda olur.. Türk milleti kendi malına çok sahiplenir, fiyatı ilk başta biraz uygun tutarsalar satış patlaması yaşanır... alman arabaları sokaklardan silinir gider hem elektirik enerjisine çok hızlı bir dönüşüm yaşanmış olur bununda etkisiyle petrole bağımlılık baya azalır winwin

A

Anarchosa

@Anarchosa Tasarımı evet baya üst segment bir görüntüsü var. Umarım satın alabilecek fiyatlarda olur.. Türk milleti kendi malına çok sahiplenir, fiyatı ilk başta biraz uygun tutarsalar satış patlaması yaşanır... alman arabaları sokaklardan silinir gider hem elektirik enerjisine çok hızlı bir dönüşüm yaşanmış olur bununda etkisiyle petrole bağımlılık baya azalır winwin
Umarım bir vestel olayı daha yaşanmaz.
Aracı 200.000 Türk lirasından satışa çıkaracakları söyleniyor ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemem fakat eğer ki fiyatı bu olacaksa sağlam bir araç şart.
Üstelik motor bize ait değil şaşırdık mı çee

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Umarım bir vestel olayı daha yaşanmaz.
Aracı 200.000 Türk lirasından satışa çıkaracakları söyleniyor ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemem fakat eğer ki fiyatı bu olacaksa sağlam bir araç şart.
Üstelik motor bize ait değil şaşırdık mı çee

Motoru tümosam ilerde yerlileştircek diyorlar

Mectruy 

Not Gonna Get Us
Credits
201,695
Rating - 94.7%
Motor vs italyadan geldiği söyleniyor.
Peki 200.000 e değer mi ?

200k ya bana sorarsan hiçbir arabaya değmez çee , araba bu amk yürüyen otel aramıyoruz çee ama günümüz gerçekleri diye birşey olduğunuda biliyorum.. Bari 170.000 'den başlatsalar... Ayrıca iki yeni model daha eklense güzel olur, alt segment ucuzca, maksat millet elektirikli araba yüzü görsün.

Credits
460
Rating - 0%
işte şu aracın bedeli en fazla 100.000 tl olmalıydı ki jeep klasmanında herkes bunu tercih etsin. Sürümden kazanılmalıydı.

meftun

buraya nasıl yazılıyor mk
Credits
0
Rating - 0%
Dış görünüş güzel şarj olayı güzel hayırlısı olsun beğendim

Users who are viewing this thread