YouTube Kanalı açmak (1 Viewer)

Mr.B

Sövsem Bela S*ksem Zina
Credits
705
Rating - 0%
YouTube de Method Kali Linux Eğitim Seti tarzı ve işletim sistemleri incelemeleri felan çeksem nasıl olur yani YouTube'da Cisco eğitimi uygulamalı web hacking,ctf tarzı videolar çekebilirim Python perl kodlama yapabiliyorum program yazıp video alsam speed program coding diye seri baslarsam felan izlenirmi veya beğenilir mi?

Rubin 

Man Down
Credits
6,951
Rating - 100%
YouTube de Method Kali Linux Eğitim Seti tarzı ve işletim sistemleri incelemeleri felan çeksem nasıl olur yani YouTube'da Cisco eğitimi uygulamalı web hacking,ctf tarzı videolar çekebilirim Python perl kodlama yapabiliyorum program yazıp video alsam speed program coding diye seri baslarsam felan izlenirmi veya beğenilir mi?
pek sanmıyorum pcdunyasi gibi çıkarcı insanlarla dolma riski de var tutacağını sanmam ama şahsen takip ederim

Credits
101
Rating - 0%
2 tane tool kullanımı çekersen tutmaz ama günlük yeni birkaç exploit kullanımı atarsan tutar bence özellikle atıyordum exploit dbden bakıyorum exploite yazdım youtube senin video tıkla izle bunu birçok kişi yapar zaten seoda sağlam olur

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,318
Rating - 100%
Ben bi aralar havij'i öğretmiştim. 1 ayda 3-4k falan oldu yani güzel fikir bence fakat üzerine düşün bence iyice

Users who are viewing this thread