Zombi Bot v12 Beleş Buldum Sanırım? (1 Viewer)

hacklink

SEO
Credits
196
Rating - 0%
beleş modlarda loglar var temizle zaten bir sikime yaramıyor exploiti sürekli 1 sürüm yükseltip 35 dolara satıyor orospu evladi :D

Credits
0
Rating - 0%
yolla gelsin telegram @Maritze ekle ona biz logger yerleştirir panelde yayınlarız linux user koyarız sen bize sal onu onu tekrar kodlarız :D

C

Crysuder

Zombi bot v12 diye bir exploit yoktur, viper gibi kavatlar bu exploit isminin yaygın olduğu için herkesin indireceğini düşünerek yeni sürümmüş gibi piyasaya sürüyor kendi editlerini log toplamak için, zombi serisinin yazılımcısı dr hexdir kendisiyle sürekli konuşuyorum kendi youtube kanalı var facebook hesabı var zombi botun gerçek serisini ordan takip ede bilirsiniz.

N

Nobody

Zombi bot v12 diye bir exploit yoktur, viper gibi kavatlar bu exploit isminin yaygın olduğu için herkesin indireceğini düşünerek yeni sürümmüş gibi piyasaya sürüyor kendi editlerini log toplamak için, zombi serisinin yazılımcısı dr hexdir kendisiyle sürekli konuşuyorum kendi youtube kanalı var facebook hesabı var zombi botun gerçek serisini ordan takip ede bilirsiniz.
arama motorunu 30 dolara satıyor amk :D

C

Crysuder

arama motorunu 30 dolara satıyor amk :D
Viper şerefsizine para yedirmeyin mrspyın v7 botunu alıp koyuyor ana menüyü değiştiriyor v 11 diye sürüyor jex botu almış bu seferde menüyü değiştirmiş bot jex bot v12 demiş:D

Credits
0
Rating - 0%
Tüm kullanıcılara hoş geldiniz. Bana gerçek zombi Bot kodlayıcı kontaklarını ver. Çok teşekkür ederim
Viper1337 tarafından kandırıldım

Users who are viewing this thread