slowycan scam (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
120
Rating - 0%
Kendisinden 100k insta telafili garantili takipçi satın aldım 450TL ye attıgı takipçi bırak 100k-90k yı 60k'yı bile görmedi telafi attım yazdım cart curt diye geçiştiriyo attıgın takipçilerin ssni at diyorum f5 çekip yolla tehditmi ediyorsun paylaş diyor tg adminin muamelesine bak adam akılı dönüş yaptıgı da yok. kalan 50k iadesi istiyorum telafini sagladım diyor dmlsamklflmakgag yapılan şey ayıp heleki spy gibi bi grubun tg admini yapıyorsa..

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Ben asla ve katiyen yönetici kimliğimi kullanarak kimseyle ticaret yapmadım bunu öne sürerek Spy'ı zan altında bırakma veya bunu benim aleyhimde çevirmeye çalışma.
İlk olarak 100k bastım gidip ss almak aklımamı geldi? Sabahın köründe yazdığın gibi mesaja dönmem pekte mümkün değil,senin keyfine göre çevrimiçi olayım.
100k + 1 kez telafi sağladım ben başta sana paşa paşa söyledim,garanti değil ama telafi sağlarım diye garanti değil ona göre diye üstüne basa basa söyledim daha önce benzer olay yaşadığın için çıkıp itiraz et görelim.
İade vs sağlayamam çünkü söz verdiğim işlemi gerçekleştirdim,Telafi sağladım garanti vermedim asla garantili takipçi demedim telafili dedim.

Credits
120
Rating - 0%
hocam iyimisiniz? 100k takipçiye anlaştık 60'ı bile görmedi ne telafisinden bahsediyorsunuz 100k attgınızı iddia ediyorsunuz girin takipçi attıgınız panele f5 çekip record attın bakalım 100k mı atmışsınız 50k mı atmışsınız. onu bile daha yapmıyorken gelip kendinizce birşeyler anlatıyorsunuz xD

Credits
100,000
Rating - 88.9%
hocam iyimisiniz? 100k takipçiye anlaştık 60'ı bile görmedi ne telafisinden bahsediyorsunuz 100k attgınızı iddia ediyorsunuz girin takipçi attıgınız panele f5 çekip record attın bakalım 100k mı atmışsınız 50k mı atmışsınız. onu bile daha yapmıyorken gelip kendinizce birşeyler anlatıyorsunuz xD
Kardeşim telafiyi atmışım,takipçiyi atmışım hala record diyorsun anlamıyorum baştan söyleseydin şunu anlardım.

Credits
120
Rating - 0%
Kardeşim telafiyi atmışım,takipçiyi atmışım hala record diyorsun anlamıyorum baştan söyleseydin şunu anlardım.
hocam ya anlamıyorsunuz yada anlamamazlıktan geliyorsun diyorum ki gir smm paneline f5 alıp record çek at 100k attıgını okey diyiyim düşüş olmuştur diyim diyorum gelmiş telafi etmişim diyorsunuz. muhatap olacagım bi admin veya mod yokmu?

Credits
28,501
Rating - 0%
Bence burada auraps haklı okuduguma gore Slowy 1 kere telafı yaparım dememıs 100k dan dustugu zaman telafı yapman gerek haksızsın ve magdurıyetı gıdermen gerektıgını dusunyorum.

Corpse

The eyes chico, they never lie.
Credits
26,242
Rating - 0%
Bence burada auraps haklı okuduguma gore Slowy 1 kere telafı yaparım dememıs 100k dan dustugu zaman telafı yapman gerek haksızsın ve magdurıyetı gıdermen gerektıgını dusunyorum.
Dostum sen niye her konunun altındasın ortalık karıştırmaktan başka birşey de yapmamışsın ayıp biraz çözüm odaklı olun.
Konu Kilit.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread