Hedef sitede SQL açığı nasıl bulunur. (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Kardeş bu konulara çok yabancıysan sitede açık taraması yapan güzel programlar var onları kullanıp açıklı adresi tespit ederek sql injection programlarıyla db ye girebilin. Sql injection programı olarakda Havij veya Sqldumper 8.0 tavsiye ederim. Aşağıya ilgili proları içeren 2 link atıyorum denemek istersen diye :)

[URL='http://www.teknopc.net/2016/04/acunetix-web-vulnerability-scanner-v.10.5-cracked-2016.html']Açık Tarama Programı - Acunetix 10.5
[/URL]

Nsr

Tokatçı
Credits
0
Rating - 0%
Belirtmek isterimki her sitede sql acigi yoktur

Örnek bir sql dorku : place.php?id=

Diyelim örneksite.com/place.php?id=2' yaptik Mysql Error Gibi Bir Hata Verdi Havij İle db sini cekebilirsin

Credits
0
Rating - 0%
Kardeş bu konulara çok yabancıysan sitede açık taraması yapan güzel programlar var onları kullanıp açıklı adresi tespit ederek sql injection programlarıyla db ye girebilin. Sql injection programı olarakda Havij veya Sqldumper 8.0 tavsiye ederim. Aşağıya ilgili proları içeren 2 link atıyorum denemek istersen diye :)
http://www.teknopc.net/2016/04/acunetix-web-vulnerability-scanner-v.10.5-cracked-2016.html

Eyvallah.

T

TurkishSpyHacker

Safe 3 kullanabilirsin acıkları tarıyor ve açığın nerde olduğunu gösteriyor

Credits
50
Rating - 0%
en sağlam yöntem önce bir crawler bulucaksın. sonra manuel sql tespiti yapıp onun üstünde çalışacaksın. Crime,Waf,IPS,ISP yardır gitsin. illaki manuel sql de sağlamlığına göre veri çekip çekememen değişir.

kolay gelsin

• Like
Reactions: İc

İc

iCo
Credits
0
Rating - 0%
en sağlam yöntem önce bir crawler bulucaksın. sonra manuel sql tespiti yapıp onun üstünde çalışacaksın. Crime,Waf,IPS,ISP yardır gitsin. illaki manuel sql de sağlamlığına göre veri çekip çekememen değişir.

kolay gelsin

haklı :D naber abi :D

Credits
11
Rating - 0%
[URL='http://www.teknopc.net/2016/04/acunetix-web-vulnerability-scanner-v.10.5-cracked-2016.html']Açık Tarama Programı - Acunetix 10.5

[/URL]
mıq

Credits
7
Rating - 0%

kolay gelsin
şu ana kdr belkide 1000 i geçik site hackledim hepsi kart datasını vurmak amaçlıydı hep boş çıkınca açıklara sızmak yerine bildirmeyi tercih ettim ve her bulduğum açık başına 30,000 50,000 arası alıyıyorum ama hep meşhur siteleri taratıyorum trendyol yemeksepeti gibi ünlü markalar yni

Users who are viewing this thread