Efsane Foruma Efsane Düzen..! (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
direk konuya giriyorum;
SpyHackerz Konuları Kategorize etmekte pek başarili olmadigı aşikar. Herkesden oneri almak istiyorum. E tabi bu onerilerin de @Mectury tarafından dikkate alınması lazım. ben p.m den de gerekli gorusmeyi yapacagim.

• Kategoriler Yeniden Düzenlenmesi
  • Ranklar ve Rütbe Sistemi..
  • Forum Tema ve Eklenmesi Gereken Ozellikler..
  • Forum içi online chat kutusu (sadece üyeler ya da izin verilen kullanicılar girebilsin)
  • Forum icindeki tum iceriklerin derlenip toplanması..
  • Yeni Fikir, Yeni Projelerle Türkiyenin Rakipsiz Zirvesine Oturmalıyız. Hadi Gencler Yorumlarda parlak fikirler bekliyorum...
Yukariya Örnek Olarak yazdim forum tavsiyeleri falan.. Ama sizden de fikir ve proje bekliyorum. Her ayrı akılın katkisı daha da güzelleştirecektir. Malum SpyHackerz 8000 Kullanicıya Yaklastı. Biz de elimizdem gelen destegi vermemiz lazım..​

Credits
0
Rating - 0%
ben eşşek başimiyim mk

Sen kimsin? Kardeşim Bir ise yarıyorsan Kale al onerilerimizi.. Yetkin Var Bak burada Elimden geldingince spyhackerz'ı yüceltmeye calisiyorum. (Hicbir menfaatm veya faydama olmadigi halde) Sen de o zaman dinle mantkli geliyorsa sorun cikmiyorsa yap bi zahmet..

Credits
0
Rating - 0%
Sen kimsin? Kardeşim Bir ise yarıyorsan Kale al onerilerimizi.. Yetkin Var Bak burada Elimden geldingince spyhackerz'ı yüceltmeye calisiyorum. (Hicbir menfaatm veya faydama olmadigi halde) Sen de o zaman dinle mantkli geliyorsa sorun cikmiyorsa yap bi zahmet..
Ben Genelkurmay Cumhu r baş kanı Başbakanınızım :D

Akifcan Hür 

☾★ T'ÜRK ☾★
Credits
0
Rating - 100%
Benim Önerim.
Forum'da Konu Açarken 20 Resim Sınırı ve 2 Bin Harf Karakter Sınırı Var
Bunların Çitasının Yükseltilmesi
Nedeni Konu Açarken Sikinti Yaratiyor. çeeçee

R

Rolesa

onu bunu boşver aga önce 2 tane thema seçeneği gelmesi lazım seçerek değiştirilebilir olrusa iyi olru

Credits
0
Rating - 0%
Benim Önerim.
Forum'da Konu Açarken 20 Resim Sınırı ve 2 Bin Harf Karakter Sınırı Var
Bunların Çitasının Yükseltilmesi
Nedeni Konu Açarken Sikinti Yaratiyor. çeeçee

La 20 resim neyine yetmiyor sonrakiposta eklersin resimleri ve devamini :) Ama tabi olabilir de sıkintı da cikabilir o yuzden dedim..

Akifcan Hür 

☾★ T'ÜRK ☾★
Credits
0
Rating - 100%
La 20 resim neyine yetmiyor sonrakiposta eklersin resimleri ve devamini :) Ama tabi olabilir de sıkintı da cikabilir o yuzden dedim..
Çok Güzel Konular Var Elimde Ama Resim ve Harf Karakter Sınırı Var Ondan Paylaşamıyorum.
Belki Benim Gibi Paylaşım Yapacakken Bu Sorunla Karşılaşan Olup Onun Yerine Başka Bir Konu Açanlar vardır. :cool::cool:

Misal
Blog Açma
Blog Açtıktan Sonrası
vs vs vs vs vs vs vs

B

Byb!r@

Kesinlikle rütbe adaletsizliği ortadan kalkmalı aktiflik süresi göz önünde bulundurulmalı dc deki gibi bir bot oluşturulabilir ama burda GENEL KURMAY CUMHUR BAŞKANI BAŞBAKANI VARKEN Pek de bot a gerek yok ama şu nokta göz önünde bulundurulsun rütbe Adaletsizce dağıtılıyo :)

Credits
0
Rating - 0%
boktan gruplardaki gibi askeriye sistemi olmaz umarım.
kimse benim komutanım olamaz kimse bana emin veremez.

Credits
0
Rating - 0%
boktan gruplardaki gibi askeriye sistemi olmaz umarım.
kimse benim komutanım olamaz kimse bana emin veremez.

Öyle degil kardesim. En azından kimin ne yaptigi belli olsun komutanlık falan degil yani rank (rütbe - makam)

Credits
0
Rating - 0%
onu bunu boşver aga önce 2 tane thema seçeneği gelmesi lazım seçerek değiştirilebilir olrusa iyi olru
Haci biri koyu biri acik olursa acilan konular hamgi temaya gore renklendirililecek? Onun yerine ben samsung internet tarayici kullaniyorum gece modu var cok ise yariyor :D

Credits
0
Rating - 0%
Haci biri koyu biri acik olursa acilan konular hamgi temaya gore renklendirililecek? Onun yerine ben samsung internet tarayici kullaniyorum gece modu var cok ise yariyor :D
HACI SIZ NE FORUM GORMUSSUNUZ HAYATINIZDA NEDE TASARIM GORMUSSUNUZ @Mectruy ile istişare ler sürüyor siz içinizi rahat tutun burda ben varken hazir foruma gerek yok ! Kıralları köle yapacak tasarimi yapariz evellallah taniyamadiniz bi beni şimdi taniyanlar çıkar :) biraz gaz verinde efsane bişey çıksın aq

R

Rolesa

HACI SIZ NE FORUM GORMUSSUNUZ HAYATINIZDA NEDE TASARIM GORMUSSUNUZ @Mectruy ile istişare ler sürüyor siz içinizi rahat tutun burda ben varken hazir foruma gerek yok ! Kıralları köle yapacak tasarimi yapariz evellallah taniyamadiniz bi beni şimdi taniyanlar çıkar :) biraz gaz verinde efsane bişey çıksın aq
LPG yi dayıyom :)

Credits
0
Rating - 0%
Şu sondaki bölümu ben hatirliyorum sanki :)

Users who are viewing this thread