Boş beleş aşk MoRq konusu (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Beyler 4 senelik ilişkim evliliğe gidiyor aminüm taktik verirmisiniz amk? kız sağlıkçı ben yazılım mühendisliği + illegali bırakmam gerekiyo ama olmuyo amk sikcm

Credits
0
Rating - 0%
Hacı Yengeye de hesap aç :) Şaka bir yana daha çok reel projelere girersen bırakırsın. Merak etme birakman gerekiorsa illa ki bırakırsın ama kız ile bizi mi seciin desek dicektim sen kararini coktan vermişsin :D Saka bir yana kolay gelsin

Credits
0
Rating - 0%
Hacı Yengeye de hesap aç :) Şaka bir yana daha çok reel projelere girersen bırakırsın. Merak etme birakman gerekiorsa illa ki bırakırsın ama kız ile bizi mi seciin desek dicektim sen kararini coktan vermişsin :D Saka bir yana kolay gelsin
Adam aile kurmak istiyor şahsen ben olsaydım kızı seçerdim ama herkesin kendi kararı.

I

Isko~

Ne alakasi var burda evli barkli adamlar var yuva kurmak ile hack in ne alakasi var neyse guzelce usulu ile gidip isteyin nisan yapin salon tut ev tut esya al evlen foruma girmeyi devam et

D

delete.9999

Çok kaptırmayın kendinizi gençler sonra hayallerle yaşayanı gerçeklerle yaşatırşarR

Credits
0
Rating - 0%
olum şu 23 yaşıma gelene kadar ebem sikildi ama bu kız sayesinde çok şeyi düzelttim. cumartesi söz takıldı beyler gidiciyim. bide hack olayını bırakma sebebim ona zarar gelmesi. hack olaylarını bırakırımda en azından şu program - tasarım işine devam ederim. sıpay hekırz ailesi evleniyeahh

Credits
0
Rating - 0%
olum şu 23 yaşıma gelene kadar ebem sikildi ama bu kız sayesinde çok şeyi düzelttim. cumartesi söz takıldı beyler gidiciyim. bide hack olayını bırakma sebebim ona zarar gelmesi. hack olaylarını bırakırımda en azından şu program - tasarım işine devam ederim. sıpay hekırz ailesi evleniyeahh
Allaha emanet ol arada uğra krdsm

R

Rolesa

Amk benim sevgilim olcak oooohooo :) Adam sevgili yapmış hack huck bırakıyor tam tersi sevdiğinede öğretmek yerine

Users who are viewing this thread