Foruma ait Gif formatında index yaptım nasıl (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
giphy.gif

S

Silinen üye 7909

480 x 235 gif çok ufak değil mi karıncalar için mi yaptın indexi site sahibi miyop olsa sitenin hacklendiğini bile anlamaz aq

Credits
0
Rating - 0%
İğrenç olmuş hiç beğenmedim ama sonuçta emek yok tabi amk olmamış bu tabiki bakış açısı önemli diğer açılardanda iğrenç olmuş benim bi arkadaş var mesela ona attım dediki bence gayet bok gibi olmuş

Credits
0
Rating - 0%
İğrenç olmuş hiç beğenmedim ama sonuçta emek yok tabi amk olmamış bu tabiki bakış açısı önemli diğer açılardanda iğrenç olmuş benim bi arkadaş var mesela ona attım dediki bence gayet bok gibi olmuş
Amk hic yapamamktan iyidir arkadasina soyle bok olan o amk bokk:

A

Anarchosa

Ellerine sağlık.
Çok güzel olduğu söylenmez ama emek var. Bu gif kendi kendine oluşmadı ya çee
Kendini grafik tasarımda geliştirmek istiyorsan, udemyde bazı ücretsiz kurslar var veya youtube'dan üzerine gidebilirsin.

NeTwork_убийца

NeTwork_Assasin |
Credits
0
Rating - 0%
En Azından Adam Ortaya Açık Görüşlülükle Bir Içerik Sunmuş Ve Bunu Yorumlamanızı Istemiş Ancak Ciddi Manada Gördüğüm Çoğu Yorum Saygısızca Ve Fütursuzca Yazılmış.

@derappa Hocam Kimseyi Umursam Önüne Bak. Başkasının Yorumu Senin Tasarımını Asla Düzeltmez.

Credits
0
Rating - 0%
Ellerine sağlık.
Çok güzel olduğu söylenmez ama emek var. Bu gif kendi kendine oluşmadı ya çee
Kendini grafik tasarımda geliştirmek istiyorsan, udemyde bazı ücretsiz kurslar var veya youtube'dan üzerine gidebilirsin.
Yok be abi ne grafik tasarimi isimiz belli bakin bakin adam gorun adaaaaam peehh

Credits
0
Rating - 0%
En Azından Adam Ortaya Açık Görüşlülükle Bir Içerik Sunmuş Ve Bunu Yorumlamanızı Istemiş Ancak Ciddi Manada Gördüğüm Çoğu Yorum Saygısızca Ve Fütursuzca Yazılmış.

@derappa Hocam Kimseyi Umursam Önüne Bak. Başkasının Yorumu Senin Tasarımını Asla Düzeltmez.

Hepimiz kardeşiz burada ya olsun iyi kötü sağolup var olsun sende baba olacak adamsın abi kendi kendime bu kadar oluyor ama güzelleştiricem bu forumun ilk gif indexsini ben yapacağım

NeTwork_убийца

NeTwork_Assasin |
Credits
0
Rating - 0%
Hepimiz kardeşiz burada ya olsun iyi kötü sağolup var olsun sende baba olacak adamsın abi kendi kendime bu kadar oluyor ama güzelleştiricem bu forumun ilk gif indexsini ben yapacağım
Başarılarının Devamını Bekliyoruz. Yaparsanda bir tane ben isterim ha ;)

A

Anarchosa

Diğer arkadaşlar da kalbini kırmak için dememişlerdir. Dost acı söyler demişler.
Eğer bu gifine güzel deselerdi sana iyilik değil kötülük etmiş olurlardı.

Credits
0
Rating - 0%
Biliyorum ya ister kotulukle soylemis olsunlar alinmam zaten işim bu degil dogru diyorsun bi yonden beni daha da ittiler kafam da fikirler var bos vaktim de devam edecegim hepinize tesekkur ederim daha ilerlettikce fikirlerinizi alacagim hatta varsa simdiden fikirler atilsin ortaya

Users who are viewing this thread