Yeni Tasarım Yayında [Herkes buraya] (3 Viewers)

A

Anarchosa

yaw adam örnek verdi , yani üzerinde admin felanmı yazsın diyor.
Olabilir şuan kişisel fikrime göre yıldızlar temaya uygun değil. Çünkü cidden hoş gözükmüyor. Eğer ki normal admin member falan gelecekse bütün ranklar ya türkçe olsum yada ingilizce. Yarısı türkçe yarısı ingilizce hoş kaçmıyor.

SHT Herşeyin en iyisini hakediyor !

Credits
201,695
Rating - 95%
Bugünlük sitede düzenleme sona erdi, ama eksikleri ve istekleri burdan yazmaya devam edin hepsini not edip gerekenler yapılır. Şimdilik normal forum hayatına dönmeli.

Unlovable

Forumda KRAL
Credits
0
Rating - 0%
Bence Türkçeye ağırlık yapılmalıdır.Mesela SPYHACKeRZ HISTORY var Spyhackerz Tarihi olsun aynı şekilde forumu elden geldiğince Türkçeleştirmek lazımdır diye düşünüyorum.

S

Silinen üye 7909

Bugünlük sitede düzenleme sona erdi, ama eksikleri ve istekleri burdan yazmaya devam edin hepsini not edip gerekenler yapılır. Şimdilik normal forum hayatına dönmeli.
cumhur başkanımız forum müdürümüz hatip efendimiz baş hackerimiz baş QOMUTANIMIZ mectruy bey yazsın forumda artık

U

Unbalanced

cumhur başkanımız forum müdürümüz hatip efendimiz baş hackerimiz baş QOMUTANIMIZ mectruy bey yazsın forumda artık
warezm ddos istiyosun :D

B

BlackDewil

Bence Türkçeye ağırlık yapılmalıdır.Mesela SPYHACKeRZ HISTORY var Spyhackerz Tarihi olsun aynı şekilde forumu elden geldiğince Türkçeleştirmek lazımdır diye düşünüyorum.
twitter gel lan konusak ibne

A

Anarchosa

Admin panelleri türkçeleştirilsin çee

Unlovable

Forumda KRAL
Credits
0
Rating - 0%
twitter gel lan konusak **Küfürbaz**
olum simdi gidiyom eve spor salonundayım bidahakine twitterde değilde skypede konuşuruz uzun uzun :D twitter şifremi hep unutuyorum amk hiç girmiyorum ya :D

B

BlackDewil

olum simdi gidiyom eve spor salonundayım bidahakine twitterde değilde skypede konuşuruz uzun uzun :D twitter şifremi hep unutuyorum amk hiç girmiyorum ya :D
numarami atiyom ozelden ararsin dakikan falan varsa yoksa da skype girecegin zaman caldir ben gelriim

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
17081547324044736912.gif

Bissürü rank örnekleri var. http://destek.mybb.com.tr/forumdisplay.php?fid=66 buradan bakın birşeyler ama bence o yıldızlar yerine kırmızı bi kuru kafa kullanılabilir şuanda spy'daki faviconun kırmızı hali mesela şimdiki yıldızlar yerine dediğim kırmızı kuru kafalar olabilir.

stars5.png

Unlovable

Forumda KRAL
Credits
0
Rating - 0%
17081547324044736912.gif

Bissürü rank örnekleri var. buradan bakın birşeyler ama bence o yıldızlar yerine kırmızı bi kuru kafa kullanılabilir şuanda spy'daki faviconun kırmızı hali mesela şimdiki yıldızlar yerine dediğim kırmızı kuru kafalar olabilir.

stars5.png
bence sadelik her zaman iyidir bu forumda durmaz kuru kafa felan kötü olur gibi.

A

Anarchosa

17081547324044736912.gif

Bissürü rank örnekleri var. buradan bakın birşeyler ama bence o yıldızlar yerine kırmızı bi kuru kafa kullanılabilir şuanda spy'daki faviconun kırmızı hali mesela şimdiki yıldızlar yerine dediğim kırmızı kuru kafalar olabilir.

stars5.png
Yererki göze hitab etsin de isterse karga boku koysunlar çee

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
bence sadelik her zaman iyidir bu forumda durmaz kuru kafa felan kötü olur gibi.

Örnek veriyorum işte ben zaten sadelikten yanayım yani arka plan bence iyi değil ya değişmeli yada siyah olmalı site daha ön plana çıkar bence bu şekilde.

Unlovable

Forumda KRAL
Credits
0
Rating - 0%
Örnek veriyorum işte ben zaten sadelikten yanayım yani arka plan bence iyi değil ya değişmeli yada siyah olmalı site daha ön plana çıkar bence bu şekilde.
arka plan dikkat çekmiyor değil daha sade olsa sanki forum daha öne çıkar dediğin gibi ama böylede çok kötü değil abi :D

U

Unbalanced

Geceleri diiiip wiip gibi oluyor moda giriyorum çeeçee

N

Nobody

Mobilden bildirim uyarısı vermiyodu o sorunda çözülmüş gayet güzel

HardLaz

Lazi Bere
Credits
1
Rating - 0%
Xenforo 1.5.10 'dan 1.5.22 sürümüne (1.5 son sürümüdür) güncellendi. Bu güncelleme ile birlikte birçok sistemsel bozukluklar giderilmiş oldu.

ayrıca

SHT Yeni tema hayırlı olsun. Logomuz yok, inşlh olacak. Eksikler var evet tamamlanacak.

Chat eklentisi gelecek.

Logosuz açmazdım siteyi, ancak yoğun talep bunu gerektirdi. Logo idareten koydum , eski logo

Şu avatarımı kopyalayanlar düzeltin artık :D

çee <-- Şu smileyin backgroundunu siteye uygun yapabilecek babayiğit yokmu ?
Güzel İnsan Bu Nasıl bişey olmuş yanıyor ortaluk

Felix

..
Credits
0
Rating - 0%
eskiler geldi aklıma çok beğendim

Credits
20
Rating - 0%
可以。

每个人都创造了自己的机会; 然而,无能为力的运气。

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
linkleri görmek için konuyu beğenmelisiniz şeysisi de olmalı bence :Dd

Credits
1
Rating - 0%
uzun zamandır girmıyordum bi girim dedim karşımda yeni temayı görünce imhatimi.org açıldı sandım heycanlandım sonra adres çubuğuna bakında spy olduğunu gördüm . ah eski imt ah eski imt....

Users who are viewing this thread