Spyhackerza özel program fikiri (1 Viewer)

sl_yer 

яooт@sl_yer
Credits
913
Rating - 0%
Merhaba spyhackerz ailesi ben diyorumki acaba bu foruma özel bir program felanmı yapsak böyle hani
türk altay gibi hani böyle versiyonları felanmı olsa hani ama linux için yapsak olurmu sizce ?
nasıl fikir?
(bu arada biraz python felan biliyorum eğer fikir hoşunuza giderse bende yardım edebilrim en azında biraz python bilgim var)

r3n4m3 

Backend Developer
Credits
1,005
Rating - 0%
Merhaba spyhackerz ailesi ben diyorumki acaba bu foruma özel bir program felanmı yapsak böyle hani
türk altay gibi hani böyle versiyonları felanmı olsa hani ama linux için yapsak olurmu sizce ?
nasıl fikir?
(bu arada biraz python felan biliyorum eğer fikir hoşunuza giderse bende yardım edebilrim en azında biraz python bilgim var)

Adı da 3hani olsun bakiyorum hani kelimesi cok seviyorsunuz :D

sl_yer 

яooт@sl_yer
Credits
913
Rating - 0%
asloakspalk evet hani fazla kulanıyorum

Felix

..
Credits
0
Rating - 0%
haniii olsun 3 i li.

kardeşim bir programın python la bittiğini falan düşünmüyorsun değil mi?

c sharp node.js react js veri girdisi çıktısı kısmı varda var. plan proje yok zaten direk program yapalım diye program yapılmaz.

not: mobil uygulama yapılabilir.

sl_yer 

яooт@sl_yer
Credits
913
Rating - 0%
haniii olsun 3 i li.

kardeşim bir programın python la bittiğini falan düşünmüyorsun değil mi?

c sharp node.js react js veri girdisi çıktısı kısmı varda var. plan proje yok zaten direk program yapalım diye program yapılmaz.

not: mobil uygulama yapılabilir.
biliyorum söylemeyi unutmuş olabailirm kusra bakma

Credits
0
Rating - 0%
pythonda istekli isen ulaş bana cnm sadece pythonda yetmez ama bide illa kendim kodlıcam herboku ben şeyapcam deme ben milleten çarpıyom aq biraz ondan biraz bundan sonuçta insanız cnm böyle böyle geliştir kendini c++ devam et pythondan sonra zaten diğerlerini öğrenmek kolaylaşıyor üniversitelerde ilk once c,c++vs ogretilmesinin sebebi budur mantığını anlıyorsun dediğim gibi pythonla devam et c vs takıl sonrası kolay

NinjaCR3 

PATRON
Credits
352
Rating - 0%
pythonda istekli isen ulaş bana cnm sadece pythonda yetmez ama bide illa kendim kodlıcam herboku ben şeyapcam deme ben milleten çarpıyom aq biraz ondan biraz bundan sonuçta insanız cnm böyle böyle geliştir kendini c++ devam et pythondan sonra zaten diğerlerini öğrenmek kolaylaşıyor üniversitelerde ilk once c,c++vs ogretilmesinin sebebi budur mantığını anlıyorsun dediğim gibi pythonla devam et c vs takıl sonrası kolay

ppdeki çok karizmatik T:

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
duyduğuma göre ppdeki dünyanın en ünlü aranan heçkırıymış

Users who are viewing this thread