En ilginç hackleme / hacklenme anınız ? (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Evet selam dostlar maksat aktiflik artsın forum ısınsın.

Bu konuda hacklenme / hackleme anılarınızı ( komik, ilginç, akıllıca v.b ) anlatabilirsiniz geyik geyik geyik

Ben başlıyayım;

İlk okulda hoşlandığım bir kız vardı yıl 2013 falan Facebook kullanıyordu ama böyle nasıl aşığım bide bu hep bir çocukla takılıyordu tabi ben meraktan ölüyordum acaba sevgililer mi falan geçende Facebook da gezinirken karşıma çıktı hesabı dedim vay aq. Sonra dedim çocukken yapamadığımı şimdi yapma vakti . Kızın mailini buldum hotmailde 2 yıldan fazla girilmiyen hesaplar düşüyor reglenebiliyor neyse regledim şifre yenileme attım aldım hesabı amk girdim mesajlara çocukla arkadaşlarmış evet işsizim amk başka birşey yoktu en son 2013 de girmiş hesabı aynı şekilde geri bıraktım. Pişman değilim amk.

Not : Kızın adını soyadını yaşadığı semti biliyorum ama sosyal medya hesabı falan bulamadım nasıl bulabilirim bilen varsa help

Hadi görelim sizi de

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Bundan 5-6 yıl önce hack'e merakım başladı . İşte yeni yeni başlıyorum , motivasyona ihtiyacım var . Müzik falan dinleyip gaza geliyodum :D sonra kendim free site açıp index basmıştım :d

A

Anarchosa

Ayt zamanında israil hedef ülke olarak belirlenmişti İsrail diyanet işleri bakanlık sayfasına basmıştım hatta 7-8 tane haber sayfasında duyrulmuştu bu olay.
Hacklenme olayına da gelirsek, bu zamana kadar en fazla sadece index üstü index yemişimdir. Daha henüz hacklenmedim.

Credits
0
Rating - 0%
Ayt zamanında israil hedef ülke olarak belirlenmişti İsrail diyanet işleri bakanlık sayfasına basmıştım hatta 7-8 tane haber sayfasında duyrulmuştu bu olay.
Hacklenme olayına da gelirsek, bu zamana kadar en fazla sadece index üstü index yemişimdir. Daha henüz hacklenmedim.
Bende nam-ı değer heklenmiyenlerden

Users who are viewing this thread