1136-1918- Sonsuzluga Kadar(Karabag Savasi Ic Yuzude Var) (2 Viewers)

#HeraklesEagle

Web Security Master
Credits
2
Rating - 0%
Tum Dunya Turklerine Selam.

1136da Selcuklar tarafindan Azerbaycan ele gecirildi ve Atabeyler Devleti kuruldu.Burda yerli Halk Turk olarak belirtildi amma belirtelimki ondan once olan iskit ve Hazar Kaganligida vardi yani bazi kendine Azeriyim diyib Turk digilim diyen kucuk seperatci halklara inanmayin 1993 de ermeni ve ruslardan baska TalisMugan Cumhuriyeti,Lezgistan ve Kurd Respublikasiylada savasmisdik bunlar hepsi bize dusman kesilmisdiler Karabag savasi sadece teklenmekdi.
TURK olmak zordur Dunyayla savasirsin
Turk olamamak daha zordur Turklerle savasirsin

Credits
0
Rating - 0%
Ne diyonuz aq kardeşim ben şunu merak ediyorum Ermeniler Karabağ'ı işgal edip sözde özerk devlet kurdular ve burası resmi kayıtlara göre Azerbaycan toprakları fakat neden ordu harekete geçmiyor sonuçta küçük bir alan değil ?

Credits
0
Rating - 0%
Örneğin diyorum hani Yunanistan trakyayı işgal etse Türkiye kınamakla kalmaz sanırım aynı olayı diğer ülkelerde göz yummaz

#HeraklesEagle

Web Security Master
Credits
2
Rating - 0%
Örneğin diyorum hani Yunanistan trakyayı işgal etse Türkiye kınamakla kalmaz sanırım aynı olayı diğer ülkelerde göz yummaz
Bu lafkarı bize hocalıda olan katliamda 4 helikopter vermeyen ülke vatandaşı diyor

Users who are viewing this thread