HackX.Com Hacked (1 Viewer)

B

BlackDewil

Logo sekilmis calarim bi ara

Credits
7
Rating - 0%
eline saglık kardesim

N

Nobody

Eline sağlk

X

X

Yaptığın iş nıckını yansıtmıyor hıc :) tebrikler.

NinjaCR3 

PATRON
Credits
352
Rating - 0%
Göz kararıyla tahmin etmiştim fakat öyle olması ne değiştirir?

Cok sey degistirir afraid dns dedigin olayin hack ile alakasi yoktur bir subdomain aciyorsun istedigin urle yonlendiriyorsun localhosta index atmak gibi birsey bu :D

D

Deleted member 11195

Afraid dns ile yapilan lamerlik boyle kisileri kiniyorum. berbatt:berbatt:

D

Deleted member 11195

kendi icraatlerin sağlammış gibi konuşma adam gibi dur s.tir ol ağzımı bozdurma
Yasin 15 burada laf dalasina girmeye calisiyorsun daha dogru duzgun site basamiyorsun icraatlerime gelirsek kayitlarimin yarisindan coguna bakarsan devlet sitesi ve brute kullanmiyorum ergenlik caginda oldugun icin sinirlenmeni normal buluyorum.

B

BlackDewil

Yasin 15 burada laf dalasina girmeye calisiyorsun daha dogru duzgun site basamiyorsun icraatlerime gelirsek kayitlarimin yarisindan coguna bakarsan devlet sitesi ve brute kullanmiyorum ergenlik caginda oldugun icin sinirlenmeni normal buluyorum.
Neyin yarisi bu? Defaceler mi saglamliginizi gösteriyor? Kacinizin yazdigi ise yarar exploit var? Kaciniz php ve python biliyorsunuz? Kacinizin network bilgisi var? 2019 a giricez hala mirrorlar uzerinden kafa tutuyosunuz birbirinize , yapmayın.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Neyin yarisi bu? Defaceler mi saglamliginizi gösteriyor? Kacinizin yazdigi ise yarar exploit var? Kaciniz php ve python biliyorsunuz? Kacinizin network bilgisi var? 2019 a giricez hala mirrorlar uzerinden kafa tutuyosunuz birbirinize , yapmayın.
dayı mod olmadan konuyu kilitlemiş adam haklı beyler buruttan düşürdüğünüz sitelerin size bi yararı yok gidin python öğrenin bu adam tavsiye veriyorsa vardır bir bildiği

D

Deleted member 11195

exploit yazmayi biliyorsan network bilgin varsa bu senin bilgin. Herseyi biliyorsan bundan bana ne ? Bilgileri burada bende yazarim fakat ben bilgilerimi konu acarak gosteriyorum. Fazlada tartismaya girmeyi sevmem. Iyi gunler.

B

BlackDewil

exploit yazmayi biliyorsan network bilgin varsa bu senin bilgin. Herseyi biliyorsan bundan bana ne ? Bilgileri burada bende yazarim fakat ben bilgilerimi konu acarak gosteriyorum. Fazlada tartismaya girmeyi sevmem. Iyi gunler.
Kardes sen ne diyorsun? Benim seninle sidik yaristirmaya calistigimi mi dusunuyon? Sidik yaristirma vakitlerini biz coktan gectik . En azindan suan bu is ile ugrasan nesil adam gibi is yapsin diye tavsiye veriyoruz. Benim kendimi kanıtlama gibi bi derdim yok , senin de olmasın :)

Ayriyeten actigin konulara baktim , orası hacked burası hacked den ileriye gidememissin. Sana bol defaceli gunler :=)

NinjaCR3 

PATRON
Credits
352
Rating - 0%

benim :D

Users who are viewing this thread