Instagram Bedava Sınırsız bot Basma (1 Viewer)

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
Selamün aleyküm arkadaşlar bir site buldum bu sitede ya bir bug var yada kasıtlı yapılan birşey bilmiyorum
Konuya Gecelim
https://takipapp.com/
Site bu
insagram fake hesap açıyorsunuz sonra siteye hesabı giriyorsunuz takipçi basma yerine tıklayıp gerçek hesabınızı giriyorsunuz ama önce fake hesabın herkes tarafından görülmemesi için gizlilik ayarları var açıyorsunuz amazsanız bugdan yararlanamazsiniz sonra kaç takipçi istiyorsanız yazıp takipçi yolla diyorsunuz hata vericek siz
kafaya takmayin o takipçi yollıyacaktir

Not:Gizlilik Ayarlarını acmayi unutmayın yani hesap gizli olucak herkes tarafından görülmeyecek hala getirin hesabı.
bu kıyamı unutmayın bu internette hiç bir yerde bulunmuyor

Credits
0
Rating - 0%
Selamün aleyküm arkadaşlar bir site buldum bu sitede ya bir bug var yada kasıtlı yapılan birşey bilmiyorum
Konuya Gecelim

Site bu
insagram fake hesap açıyorsunuz sonra siteye hesabı giriyorsunuz takipçi basma yerine tıklayıp gerçek hesabınızı giriyorsunuz ama önce fake hesabın herkes tarafından görülmemesi için gizlilik ayarları var açıyorsunuz amazsanız bugdan yararlanamazsiniz sonra kaç takipçi istiyorsanız yazıp takipçi yolla diyorsunuz hata vericek siz

Not:Gizlilik Ayarlarını acmayi unutmayın yani hesap gizli olucak herkes tarafından görülmeyecek hala getirin hesabı.
Bunu herkes biliyor ama neyse eline sağlık :)

Credits
0
Rating - 0%
Konuya Gecelim

Site bu

Axis

5566
Credits
0
Rating - 0%
walla yarım saattir deniyorum olmuyor.
50 Yazıyorum atıyor.
Kredi bitiyor.
kredi bitene kadar atıyor bitince duruyor :d

Credits
40
Rating - 0%
hiç bir şekilde giriş yapamıyorum siteye güvenlik kodu gönder falan diyo maile kod falanda gelmiyo giriş yapamadım bir türlü

Credits
299
Rating - 0%
BEYLER KISACA DİYİM LOGİNLİ TAKİPÇİ SİTELERİNDEN BİŞEY ATMAYIN LOG TUTUYORDUR BUNLAR :) HESAPALRINIZ GİDER UYARIYIM :)

Users who are viewing this thread