Closed Shell System | Nasıl Kurabilirim (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Bir çoğunuz Deep Web ve Dark Web'i bilir
Deep Web = Tor Browser = .onion uzantısı
Dark Web = Closed Shell System = .clos uzantısı

Şu closed shell system'i kurmayı bilen varmı?

Credits
0
Rating - 0%
Bir çoğunuz Deep Web ve Dark Web'i bilir
Deep Web = Tor Browser = .onion uzantısı
Dark Web = Closed Shell System = .clos uzantısı

Şu closed shell system'i kurmayı bilen varmı?
Bende biraz önce bununla ilgileniyordum bunlar için özel chazlar,donanımlara ihtiyaç var oraya erişmen çok zor hatta dünya üzerinde de çok az erişen var deep web de de bununla ilgili paylaşımlar yapan siteler var sakın inanma yalan

Credits
0
Rating - 0%
Bende biraz önce bununla ilgileniyordum bunlar için özel chazlar,donanımlara ihtiyaç var oraya erişmen çok zor hatta dünya üzerinde de çok az erişen var deep web de de bununla ilgili paylaşımlar yapan siteler var sakın inanma yalan
Ne donanımmış amına goyim dünya savaşında bile bu kadar hazırlık yapmıyorlar

Credits
0
Rating - 0%
.ama size söyle diyim sadece söylenti ..Bunu bilmeniz yeterli..
yani iyice arastirmadan inanmamak gerek..
Şöyle diyeyim linkleri bile kaldıriyolar aninda mudahale edebiliyor devlet internetteki bir bilgi paylasiminaa

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
bende Linkleri var desem peşime üşüşürsunuz.ama size söyle diyim sadece söylenti ..Bunu bilmeniz yeterli..
yani iyice arastirmadan inanmamak gerek..
Şöyle diyeyim linkleri bile kaldıriyolar aninda mudahale edebiliyor devlet internetteki bir bilgi paylasiminaa
anında? şuanda atsana bakiyim müdahele edecek mi

scario1

Never die.
Credits
0
Rating - 0%
d dedikleri donanım şuanda hesap lanırsa tahminimce 10k 11k vardır yani yanlış değilsem

Credits
1
Rating - 0%
bende şuan bununla ilgileniyordum. araştırdıklarımda kripto diyor. eğer kaynak fln bulabilirsem kripto öğrenip öyle girmeyi deneyeceğim... siteden ekran alıntısı yaptım. sitede kurunca karşımıza bu çıktığı yazıyor. Kripto da zoe gözüküyor yahu ne zaman öğrenipte denersem artık. bildiğim bunların içinden çöp gibi kalıyor...DARKWEB.cryptopass.png

Credits
214
Rating - 0%
bende şuan bununla ilgileniyordum. araştırdıklarımda kripto diyor. eğer kaynak fln bulabilirsem kripto öğrenip öyle girmeyi deneyeceğim... siteden ekran alıntısı yaptım. sitede kurunca karşımıza bu çıktığı yazıyor. Kripto da zoe gözüküyor yahu ne zaman öğrenipte denersem artık. bildiğim bunların içinden çöp gibi kalıyor...View attachment 13497
bişeyler bulduğunda beni de bilgilendirir misin ?

Users who are viewing this thread