Çok Sayıda Kaliteli Shell Alınacaktır (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba, Sphackerz.com üyeleri kaliteli, temiz, daha önce dağıtılmamış olan, da 50 üzeri pa 30 üzeri spam skor'u %1 gibi seviyelerde olan sitelerden shell alınacaktır. Bize 20 adet sağlam shell lazım dağıtılmamış olması gerek shell başı 50 tl ücret belirledim. İlgili arkadaşlar pm atabilirler. Skype adresim : live:uflee

Not : Sheller silindiğinde telafi edebilecek şekilde olmalılar ve özellikle aradığımız piyasa da bulunmayan kişilerle çalışmak istiyoruz daha önce bir kaç kez aldık shell ler dağıtıldı. Kişi düzgün olduğu mütdetçe ve elinde beğendiğimiz shell ler varsa sürekli alım yaparız.

Not : Türkiye alexa'lı hiç bir siteden shell alımı yapmıyorum.

Not : Shell satın alınmadan önce tarafımdan verilecek bağlantılar eklenmesi gerek.

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Konu güncel aarkadaşlar. sağlam siteleriniz varsa belirledigim ücretin fazlasını veririm

Credits
0
Rating - 0%
Konu güncel arkadaşlar ABD Edu olmak kaydıyla yani aalexa UNİTED STATES shelleriniz alınıır. Sitelerin da pa ları 50 üzeri olmalı. spam skore leri olmamaalı özel fiyat için pm atınıız.

Credits
0
Rating - 0%
hocam bende alırım satmak isteyen varsa ama spam skoru düşük olmalı 5-10 adet satın alMyı düşünüyorum.

süekli satın alırım.

Credits
0
Rating - 0%
50 tlye alamassin onu da 50 pa 30 linkleri 20-30 tlden cıkıyorlar bide spam değeri %1 ve ayritten silindikten sonra telafi etmesi 50 tl cok komik bir rakam .

Credits
0
Rating - 0%
1 hafta önce 150 tl ye 2 link aldım 3 gündür adama yazıyorum? bu seferde komik duruma düşen kim onudaa sorayım linkler yok sitede

Credits
0
Rating - 0%
bendenmi aldiniz ?

senden almadım ama senin cok iyi tanıdıgın birisi hattaa sende o kişiden alıp link satacaktın baana lakin bakmadı diyorum aadam online degil günahını almak isdemiyorum altını daa ciziyorum komik rakamlar demişsinde bana garaantisini veerecek bir delikanlı vaarsa ben 200 300 tl dende shel alırım almak sorun degil düzgün bir insan bulmak bu sektorde cok zor düzgün link cok ama insan cok az :D

Credits
0
Rating - 0%
senden almadım ama senin cok iyi tanıdıgın birisi hattaa sende o kişiden alıp link satacaktın baana lakin bakmadı diyorum aadam online degil günahını almak isdemiyorum altını daa ciziyorum komik rakamlar demişsinde bana garaantisini veerecek bir delikanlı vaarsa ben 200 300 tl dende shel alırım almak sorun degil düzgün bir insan bulmak bu sektorde cok zor düzgün link cok ama insan cok az :D
benmi link alicaktim şakami yapiyorsun :D elimde +1000 shell 3 shell log paneli cabasi onlar var elimdeki link sayisida fazla legal işlerden bakamiyorum , tam tersi diğer hacklinkciler link almaya geliyor sana 500 tlden garantili link ayarlarim :)

Users who are viewing this thread