Sanaldan Para Kazanma3(Uğraşlı) (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle Merhaba arkadaşlar,

soru cevap yaparak para kazandırma sistemli,

ücret ödeme kısımlarının ayrı bir ekranda sunulduğu,

her soruyu hemen hemen cevaplayabileceğiniz bir platform.

16. Cevap altında cevap yazmanız gerek ki bakiye alasınız üstünde olursa kabul etmez.

kendim 40 soru cevapladım(aslında 38) toplam da 2 TL Bakiye gözükmekte.

Bende bir arkadaş aracılığı ile girdim bakındım. Vermiş olduğu referans'ı değerlendirmediğim için pişmanım.

Her referans ismi kullanıcıya Kayıt Açan kullanıcıya 5TL kazandırmakta.(Bunu Kendi çıkarım için söylemiyorum girince okuyabilrsiniz orada bu bilgi mevcuttur )

https://sorhadi.net

REFERANS OLARAK: sadullahkck
(Size 5 Tl kesinatlı vermekte)

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle Merhaba arkadaşlar,

soru cevap yaparak para kazandırma sistemli,

ücret ödeme kısımlarının ayrı bir ekranda sunulduğu,

her soruyu hemen hemen cevaplayabileceğiniz bir platform.

16. Cevap altında cevap yazmanız gerek ki bakiye alasınız üstünde olursa kabul etmez.

kendim 40 soru cevapladım(aslında 38) toplam da 2 TL Bakiye gözükmekte.

Bende bir arkadaş aracılığı ile girdim bakındım. Vermiş olduğu referans'ı değerlendirmediğim için pişmanım.

Her referans ismi kullanıcıya Kayıt Açan kullanıcıya 5TL kazandırmakta.(Bunu Kendi çıkarım için söylemiyorum girince okuyabilrsiniz orada bu bilgi mevcuttur )

REFERANS OLARAK: sadullahkck
(Size 5 Tl kesinatlı vermekte)
helal

Credits
7
Rating - 0%
Aşırı uğraşlı zamanınızı satmanıza değmez Hiç girmeyin boş neyse tr de çok işsiz var yapacak neyse ama zamanınız o kadar ucuz değil

Credits
0
Rating - 0%
Aşırı uğraşlı zamanınızı satmanıza değmez Hiç girmeyin boş neyse tr de çok işsiz var yapacak neyse ama zamanınız o kadar ucuz değil
Kardeşim bende şuan 60 TL var. 10 günlük bir süreç. Sen işini bilmedikten sonra her şey uğraşlı gelir merak etme.
ek olarak da 29 Lira çekimde bekliyor.

R

Roselly

Sayın spyhackerz sakini,
konunuzun yanlış konu başlığı altında açılmasından dolayı çıkacak karmaşaları önelemek adına konunuzu ilgili bölüme aktarıyorum. Diğer işlemleri görmek için 1'i , ana menüye dönmek için 2'yi tuşlayınız.

Users who are viewing this thread