.COM + 1 Yıllık Hosting [ÜCRETSİZ] (2 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
54
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!
- .Com alanadı ve +1 Yıllık Hosting veriyorlar.
- Birden fazla hesabın önüne geçmek için 0,02 $ bir ödeme alıyorlar daha sonra yaptığınız ödemeyi iade ediyorlar.
-Otomatik Yenileme Seçeneğini Kapatmayı Unutmayın.
-Bu ücretsiz teklif sadece Avrupa ülkelerine geçerli o yüzden ücretsiz olarak göremiyorsanız VPN kullanarak deneyin.
-Müşteri başına 3 adet alanadı yazıyor sitelerinde ama ben 1 tane aldım diğerlerini denemedim 3 adet alan olursada konuda belirtirseniz sevinirim.

Site Link : https://www.nominalia.com/

Not : Vpn Avrupa ülkesi olarak ayarlayıp almayı deneyin.

NLLpP6.png

Not: Konu alıntıdır.

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
biri r10'a konu açıyor onu orda gören bi çocuk alıyor konuyu tht'de açıyor onu orda gören gelmiş burada konu açmış.. denemiş mi? hayır.. yöntem işe yaramıyor, kayıt kısmını geçtikten sonra sizden kimlik bilgilerinizi fax olarak istiyorlar. Vpn ile giriş yapsanız dahi ;)

Credits
54
Rating - 0%
biri r10'a konu açıyor onu orda gören bi çocuk alıyor konuyu tht'de açıyor onu orda gören gelmiş burada konu açmış.. denemiş mi? hayır.. yöntem işe yaramıyor, kayıt kısmını geçtikten sonra sizden kimlik bilgilerinizi fax olarak istiyorlar. Vpn ile giriş yapsanız dahi ;)
Devlet sırrı mı çözdün birader konunun alıntı olduğu aşağıda not olarak bırakılmış zaten amaç burda faydalı olmak boş yapma

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread