Discord Hack Bot v1.0 (1 Viewer)

Credits
3
Rating - 0%
Selamun Aleyküm arkadaşlar.. Hazır Discord botları varken ben niye yazmayayım dedim. Bir tane yazdım
Uzatmıyorum kısa geçiyorum : Özellikleri :
an3kEB.png
NLAMEY.png
kMBVvr.png
p5zrPq.png
Rgkdka.png

Özellikleri kısaca böyledir. !help kısmında yazıyor zaten. 2 günde kodladım ileride çok daha sağlam toollar gelicek. Bu botun free sürümü gibi birşey yakında ZombiBotV8 gibi birşey ve Alfa Shell gibi bir yazılım yazıp hem Botlu hemde Botsuz halini sadece SpyHackerz'a ücretsiz verecem beklemede kalın ;) Bu yayınladığım dosyaları istediğiniz gibi editleyebilirsiniz dosyalara bıraktığım yorum satırlarını okumayı sakın unutmayın okursanız Discord Botunuzu nasıl aktif hale getireceğinizi internetten zaten bulabilirsiniz.Dosyalar: TIKLAYINhttps://anonfile.com/meof44z6nb/spyhackerzdc_zip

DİP NOT : Yorum satırlarında ki MassiveStroke benim. Burada ki kullanıcı adım Rotuvetih

Last edited:

meftun

buraya nasıl yazılıyor mk
Credits
0
Rating - 0%
eline saglık güzel olmuş :)

Adamındibi

OROSPU EVLADIYIM
Credits
0
Rating - 0%
Selamun Aleyküm arkadaşlar.. Hazır Discord botları varken ben niye yazmayayım dedim. Bir tane yazdım
an3kEB.png
NLAMEY.png
kMBVvr.png
p5zrPq.png
Rgkdka.png

Özellikleri kısaca böyledir. !help kısmında yazıyor zaten. 2 günde kodladım ileride çok daha sağlam toollar gelicek. Bu botun free sürümü gibi birşey yakında ZombiBotV8 gibi birşey ve Alfa Shell gibi bir yazılım yazıp hem Botlu hemde Botsuz halini sadece SpyHackerz'a ücretsiz verecem beklemede kalın ;) Bu yayınladığım dosyaları istediğiniz gibi editleyebilirsiniz dosyalara bıraktığım yorum satırlarını okumayı sakın unutmayın okursanız Discord Botunuzu nasıl aktif hale getireceğinizi internetten zaten bulabilirsiniz.Dosyalar: TIKLAYIN

DİP NOT : Yorum satırlarında ki MassiveStroke benim. Burada ki kullanıcı adım Rotuvetih
çok güzel olmuş

Credits
0
Rating - 0%
an3kEB.png
NLAMEY.png
kMBVvr.png
p5zrPq.png
Rgkdka.png

Özellikleri kısaca böyledir. !help kısmında yazıyor zaten. 2 günde kodladım ileride çok daha sağlam toollar gelicek. Bu botun free sürümü gibi birşey yakında ZombiBotV8 gibi birşey ve Alfa Shell gibi bir yazılım yazıp hem Botlu hemde Botsuz halini sadece SpyHackerz'a ücretsiz verecem beklemede kalın ;) Bu yayınladığım dosyaları istediğiniz gibi editleyebilirsiniz dosyalara bıraktığım yorum satırlarını okumayı sakın unutmayın okursanız Discord Botunuzu nasıl aktif hale getireceğinizi internetten zaten bulabilirsiniz.Dosyalar: TIKLAYIN

Güzel olmuş fakat pass göremedim

Users who are viewing this thread