Spyhatz kurucusu Mario vefat etti. (3 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
201
Rating - 0%
Kendisini tanımazdım ama Spyhatzta eski üyelerdendim. Başımız sağolsun. Allah rahmet eğlesin.

Credits
0
Rating - 0%
mario demek gittin... bi hoşçakal demedin ? çok erken be dostum ... Allah günahlarını af etsin ... bize söyleyecek birşey bırakmadın ..

SanaLTahriP

Gri Adam
Credits
451
Rating - 0%
ahh be barışım.
Kendisi çok sevdiğim arkadaşımdı eskilerden beri görüşürdük aynı zamanda konyalıydı arkadaşımdı kendisi.
Karakteri düzgün bi kardeşimizdi. yazık oldu.
allah ailesine sabır versin.
bu işten çıkarılacak sonuç; alkollüyken araç kullanmayın beyler.

Credits
0
Rating - 0%
00GggB.jpg

YAPTIKLARIN VE ÖĞRETTİKLERİN İLE BİRLİKTE hACK DÜnyası gerçekten Sağlam bir insanı Kaybetti Mec Hocamızında dedği gibi Karakteri sağLam nadir insanlardandı Senden cok şeyler öĞrenmiştim Rabbım Mekanını cennet eylesin Kederli Ailesine Baş Sağlığı Dİliuorum...

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
Arkadaşlar bende osmaniyenin bahçe ilçesinde oturmaktayım bugün bir mevlüdü olacak diye biliyorum gelecek olanlar veya yakın olanlar benle iletişim kurarsa sevinirim ailesini yanlız bırakmamış oluruz.

Suskun07

Onursal Ünvan
Credits
0
Rating - 0%
allah rahmet eylesin onu millikuvvetlerde tanıdım sağlam dostu allah mekanını cennet eylesin cenazesine gidemedim ama allah sabır versin ailesine değmezdi be kardeşim bi kız ugruna

Credits
31
Rating - 0%
Az önce haberini aldım ne diyeceğimi bilemedim çok üzüntülüyüm.. Spyhatz kurucusu Mario vefat etti. Canım kardeşim çok üzdün beni :( olmadı kardeşim bu olmadı daha 10 gün önce skypeden yazmıştın bana.. Cem kardeşim spydaki konuyu sabitlermisin demiştin... olmadı canım kardeşim.

Kendisinin ismi Barış ay. Trafik kazası ve ne yazıkki 200km ile... 200km yapmasının kendince nedenleri vardır ama değermiydi be kardeşim. Yanında kuzenide varmış ne yazıkki oda vefat etmiş.

Kendisini yakinen tanıdığım için diyebilirimki çok düzgün biri ve çok çok iyi bir insandı. Adamdı benim kardeşim.

Helalleşemedik .. Benden yana varsa hakkım helal olsun barış.

@Mario

:(:(:(:(
28642b12397.png

kabri
1.jpg

Haber kaynakları:
Ne barış öldü mü ciddi misin sen?

SpyHatz

a.k.a Mario
Credits
0
Rating - 0%
Az önce haberini aldım ne diyeceğimi bilemedim çok üzüntülüyüm.. Spyhatz kurucusu Mario vefat etti. Canım kardeşim çok üzdün beni :( olmadı kardeşim bu olmadı daha 10 gün önce skypeden yazmıştın bana.. Cem kardeşim spydaki konuyu sabitlermisin demiştin... olmadı canım kardeşim.

Kendisinin ismi Barış ay. Trafik kazası ve ne yazıkki 200km ile... 200km yapmasının kendince nedenleri vardır ama değermiydi be kardeşim. Yanında kuzenide varmış ne yazıkki oda vefat etmiş.

Kendisini yakinen tanıdığım için diyebilirimki çok düzgün biri ve çok çok iyi bir insandı. Adamdı benim kardeşim.

Helalleşemedik .. Benden yana varsa hakkım helal olsun barış.

@Mario

:(:(:(:(
28642b12397.png

kabri
1.jpg

Haber kaynakları:
Başımız sağolsun çok üzgünüz. Barış ile alakalı bir konuyu görüşmem gerekiyor seninle ama PM vs atamadım. İletişime geçirsen sevinirim.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread