Eğitim dökümanlarının bağzılarında like ve yorum açık gelmiyor. (1 Viewer)

Credits
65
Rating - 0%
Arkadaşlar, Hayırlı bayramlar dilyorum..Özellikle eğitim dökümanlarında Udemy'in dökümanları ve eğitimleri like ve yorum kısmı aktif değil. Ne yapmalıyız. Teşekkürler herkese

Fraud 

AFK
Credits
1,194
Rating - 100%
Dostum onun için yetkiye sahip olman lazım şu anda rütbeler pek aklıma gelmiyor mesela en kötü üst tabaka görür en yüksek vip görür sadece onlara özel anlatabildim mi onu görmek için yeterli rütbeye sahip değilsin maalesef. Sendeki durum benim için de geçerli .d

Credits
65
Rating - 0%
Fraund kardeşim teşekkürle, tesadüfen siteyi keşfettim çok emek ve meğer hazine var içeride. Bizde elimizden geldiğince katkı sağlarız

Fraud 

AFK
Credits
1,194
Rating - 100%
Fraund kardeşim teşekkürle, tesadüfen siteyi keşfettim çok emek ve meğer hazine var içeride. Bizde elimizden geldiğince katkı sağlarız
ne demek kardeşim,haklısın boşuna Türkiyenin en iyi forumu değiliz içerisi altın madeni gibi.

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar, Hayırlı bayramlar dilyorum..Özellikle eğitim dökümanlarında Udemy'in dökümanları ve eğitimleri like ve yorum kısmı aktif değil. Ne yapmalıyız. Teşekkürler herkese
Selam kardeşlerim.Öncelikle yeni gelenler bu konulara bakabilir..

Last edited:
Credits
397
Rating - 0%
Hala düşünüyorum, hala mantıklı gelmiyor. Yav rütbe gerekiyormuş benim o kadar bilgim olsa (rütbe fln alacak kadar) zaten nabayım udemy kursunu. Günde çoğu zaman aktif geziniyorum aktif konulara bakıyorum. İndiriyim diyorum yasak. Rütbe atlamak için konu açmak gerek o da bilgi gerektirir. Neyse bakalım düzeltirler belki.

Credits
65
Rating - 0%
Hala düşünüyorum, hala mantıklı gelmiyor. Yav rütbe gerekiyormuş benim o kadar bilgim olsa (rütbe fln alacak kadar) zaten nabayım udemy kursunu. Günde çoğu zaman aktif geziniyorum aktif konulara bakıyorum. İndiriyim diyorum yasak. Rütbe atlamak için konu açmak gerek o da bilgi gerektirir. Neyse bakalım düzeltirler belki.
Kesinlikle biraz garip bir uygulama olmuş.

Credits
13
Rating - 0%
Şunu da belirtmek isterim ki isteyen her türlü bulur boş bahaneler söylemeyin, bir şey elde etmek istiyorsanız bir kaç şeyi yerine getirmeniz gerekiyor olay bundan ibaret yok ben siteye girerim kayıt olurum alırım giderim bu mu her şey onca emek onca çaba hiç uğruna mı mantıklı düşünün

Users who are viewing this thread