Sanal Numara İle Sosyal Hesap Almak //KESİN ÇÖZÜM//%100 (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle Sosyal Hesap Almak için Sahte numara gerekiyor.Ya da Aslında SANAL numara almaya çalıştığınızı varsayıyorum. Çünkü çoğu uygulama Bir taraflarından Sahte numara uyduruyor.
Çözüme dikkatli bakın ! Aynı konuyu bana ben bir daha tekrar etmeyeceğim..
1-Gerekenler

View hidden content is available for registered users!

https://www.textnow.com/
Aslında bir tane uygulama yok. Birsürü var. Ama Mantık aynı. Bu Yöntem Alıntı değildir ! Bana aittir.O yüzden Güzelce deneyin. Çok fazla Sosyal hesabı olanlar için tavsiyem Para verip Sanal numara almalarıdır. Zaten en fazla 4-5 $ para ödüyorsunuz mk çee..Çünkü whatsapta işe yarasa bile bir başka telefon doğrulaması gerektiren uygulamada yöntem işe yarayamayabiliyor.
Hadi iyi Forumlar..Takipte kalın ! Yeni konularımı kaçırmayın. Öptüm by .

Last edited:
Credits
320
Rating - 0%
t
Öncelikle Sosyal Hesap Almak için Sahte numara gerekiyor.Ya da Aslında SANAL numara almaya çalıştığınızı varsayıyorum. Çünkü çoğu uygulama Bir taraflarından Sahte numara uyduruyor.HAY Aksi !!Numara yasaklandı ! hatası ile Şak diye karşılaşırsınız !
***Hidden content cannot be quoted.******Hidden content cannot be quoted.***
m

scario1

Never die.
Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle Sosyal Hesap Almak için Sahte numara gerekiyor.Ya da Aslında SANAL numara almaya çalıştığınızı varsayıyorum. Çünkü çoğu uygulama Bir taraflarından Sahte numara uyduruyor.HAY Aksi !!Numara yasaklandı ! hatası ile Şak diye karşılaşırsınız !
1-Gerekenler

***Hidden content cannot be quoted.***[/QUOTE
Onay için işime yarar bende hatta alıyordu

Credits
0
Rating - 0%
1-Gerekenler

***Hidden content cannot be quoted.***
ŞUNU DA EKLEYEYİM.Whatsaptan sanal numara almak için Bazı özel uygulamlar da var.Örneğin bir tanesi;
View hidden content is available for registered users!

https://www.google.com/amp/s/m.apkp...om.applaudsoft.wabi.virtual_number/amp?espv=1

Abi diye aklimda kalmiş ama uygulamanin adi linkteki gibi imiş. Hepsi tamam oldu sanırım şimdi..

Last edited:
Credits
8
Rating - 0%
1-Gerekenler

bakalim bir neymis

Credits
0
Rating - 0%
1-Gerekenler

Bakalım

Credits
0
Rating - 0%
ŞUNU DA EKLEYEYİM.Whatsaptan sanal numara almak için Bazı özel uygulamlar da var.Örneğin bir tanesi;

https://www.google.com/amp/s/m.apkp...om.applaudsoft.wabi.virtual_number/amp?espv=1

Abi diye aklimda kalmiş ama uygulamanin adi linkteki gibi imiş. Hepsi tamam oldu sanırım şimdi..
Bilader konu ile alakası yok ama insanlarda şöyle bir psikoloji oluşmuş. Like atayım daha sonrada eğer gizliyse yorum yapayım thx thnx bakmadan yazıyor sonra bakarız..Halbuki o an deneseniz belki bu yöntemi birlikte geliştirme fırsatı yakalayacağız !
Deneyimlerinizi yazmanızı istiyorum ! Bu Psikolojiyi kırın ! Yetkiliye ileteceğim bu durumu !

Users who are viewing this thread