Patron Online Fake Çıktı ! Cezalandırılmalı mı ? (3 Viewers)

Fake Patrononline Banlanmalı mı ?

• Yapıştır Gitsin !

Votes: 38 77.6%
  • Bağışla...

Votes: 11 22.4%

• Total voters
    49
Status
Not open for further replies.

prix

HAYALET
Credits
0
Rating - 0%
şu tavırlarına 15 ocakta beklenmiyicek gibi geliyor bana xD
Chatte de de böyledin Ztn dk başı sorun çıkarma peşindesin birader Neyse .

İnsan gibi duruyorsak Boku Çıkmasın Kimseye karıştığımız yok sorun çıkardığımız yok ama nedense

@Ewo-Turk Ya sen hiç dayak yememişsin ya da Dayak seversin birader sırf amacın dk başı sorun çıkarmak gine birşey demiyorum.

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
Chatte de de böyledin Ztn dk başı sorun çıkarma peşindesin birader Neyse .

İnsan gibi duruyorsak Boku Çıkmasın Kimseye karıştığımız yok sorun çıkardığımız yok ama nedense

@Ewo-Turk Ya sen hiç dayak yememişsin ya da Dayak seversin birader sırf amacın dk başı sorun çıkarmak gine birşey demiyorum.
noldu ya dövücenmi : (

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
Çok boş adamsın

gidip 31 çeksem zamanımı daha güzel kullanmış olurum.
kardeş hakkımda yorum yapıp durma beni tanımıyorsun bile, sorun çıkartan bi tip değilim arkadaşlarımla şakalaşırım sadece buda seni bel bağlamaz. Normalde senin gibi insanları pek sikime takmam piyasaya yeni çıkan döllerden birisin. tek becerdiğin hakkımda yorum yapmaya çalışmak çee

prix

HAYALET
Credits
0
Rating - 0%
@Anarchosa Mec Abi Sorun olmayacağını belirt di fake nick in

Ama sen gine de yok ben illa oylamaya bakıp banlıyıcam diyorsan birşey diyemem seni de severim Hakkımızda hayırlısı olsun iyi geceler :)

A

Anarchosa

@Anarchosa Mec Abi Sorun olmayacağını belirt di fake nick in

Ama sen gine de yok ben illa oylamaya bakıp banlıyıcam diyorsan birşey diyemem seni de severim Hakkımızda hayırlısı olsun iyi geceler :)
Değerli @Mectruy bizim forumumuzun kurucusu.
Owner, sistemi geliştirir sadece.
Forum yönetimi, adminler gereğince oylamaya bakılacak.

Credits
118
Rating - 0%
BEN OYUMU BAN ATILMAMASINDAN YANA KULLANIYORUM PATRONUN KÖTÜ BİŞEYİNİ GÖRMEDM VE ATILSIN DİYENLERİN ÇOĞU YENİ ÜYE TANIMAYAN İNLAR OLDUĞUNU DÜŞÜNÜORUM

Credits
0
Rating - 0%
Mantıklı bir düşünceyle şöyle yaklaşmak istiyorum. Sonucta patrononline nickinin telifi falan alınmadı bildiğim kadarıyla. Yani herkesçe kullanılabilir. Bunu a kişisi b kişisi diye ayırmaya gerek yok. Sonuçta bu kardeşimiz nickin ait olduğu insanı (karşı tarafın iddiası) kullanarak sağda solda ziyana yol açmadıkça bir işlem yapılmasını mantıklı bulmuyorum.

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
Lan kaç defa patron sandım aq elimdeki 850 200klık hesapları kurucu geçsin diye verecektim

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,973
Rating - 100%
Valla fake patron dediğiniz adamın mesaj, beğeni ve trophy puanı yüksekken "Katılım: Aug 30, 2019" daha önce foruma katılmış / üye olmuş

Gerçek değidiğiniz adamın
Son aktiflik: Aralık 10, 2019
Trophy Points: 0

Durumu ortada ben hiç bişi anlamadım.

Hiç kimse yanlış anlamasın savunduğum biri yok.

Credits
0
Rating - 0%
olayı tam anlamadım bu arkadaas patrononlıne hesabını çalmısmı ? eger çalmamışsa sorun yok
2 : nick ona ait ise tescil belgesi sunsun
bildigin nick iste kulanıcı adı ayrıca eklemek istiyorum yeni scarface nickini kullanmya basladım zoneye gırdım kayıt olcaktım zaten var dedı ne yanı sımdı bende fake mıyım o zaman benıde banla bro :) saçma sapan konu bence

benim düşüncem banlanmaması ceza yememesi belliki adam bir şeyler ögrenmeye bir şeyler foruma katmaya gelmış

prix

HAYALET
Credits
0
Rating - 0%
Lan kaç defa patron sandım aq elimdeki 850 200klık hesapları kurucu geçsin diye verecektim
Tokatladım mı seni kardeş ? Ve ya tokatlamaya çalıştım mı seni ? wp no at dedin wp no attım dedim iletişime geçebilirisn vs kimseye zararımız dokunmadı ama nick fake die boş boşuna hırgür çıkıyor

LETRX

Abracadabra
Credits
32
Rating - 0%
Tokatladım mı seni kardeş ? Ve ya tokatlamaya çalıştım mı seni ? wp no at dedin wp no attım dedim iletişime geçebilirisn vs kimseye zararımız dokunmadı ama nick fake die boş boşuna hırgür çıkıyor
"Verecektim"

Zeu

Credits
0
Rating - 100%
tanımam etmem banlanmasın dicektim yaptığı saygısızlık yüzünden yapıştır gitsin

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread