Spyhackerz Chat Teması CSS3+BOOTSTRAP (Vip Olmak İsteyenlere :) ) (6 Viewers)

Credits
7,261
Rating - 83.3%
E peki bunu spyz hacker da nasıl yapacam
Nasıl yani dostum , anladigim kadariyla sen konuyu yanlis anlamissin konu css3 konusu yani bir tasarim vip olmak konusunda kafan karistiysa kendi sitene css yi ekleyip vip icin gerekli olan renkleri girip kendini tatmin edebilirsin yani spy da bir vip olma soz konusu degildir.

Tweety6r 

Never say Never
Credits
18,037
Rating - 100%
Nasıl yani dostum , anladigim kadariyla sen konuyu yanlis anlamissin konu css3 konusu yani bir tasarim vip olmak konusunda kafan karistiysa kendi sitene css yi ekleyip vip icin gerekli olan renkleri girip kendini tatmin edebilirsin yani spy da bir vip olma soz konusu degildir.
He anldımn

R00T3R

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
hadeee ben bunu düşünmemiştim :D olsun ya sayfa içinde paylaştık xD
@Mectruy adamdır öyle bir şey yapmaz kardeşim yinede yazın bilgilendirici seninde emeğine sağlık daha fazla güzel konunu bekliyoruz

Credits
7,261
Rating - 83.3%
@Mectruy adamdır öyle bir şey yapmaz kardeşim yinede yazın bilgilendirici seninde emeğine sağlık daha fazla güzel konunu bekliyoruz
teşekkürler , online demo da bootstrap ve fontawesome yoktu diye kötü duruyor (güzel hali => https://i.hizliresim.com/6f08ctl.jpg)
şu aralar python yapay zeka ya başladım istersen profilime bak yapay zeka ile kripto alım satım botu yaptım senin gibiler sayesinde motive oluyorum teşekkürler 🥰

Users who are viewing this thread