Termux İle Sosyal Medya Hesapları Çalma //CA†RX (1 Viewer)

Credits
1,060
Rating - 0%
Tekrar Selam Arkadaşlar,
Bugün Sosyal Medya Hesaplarının Termux Yardımı İle Nasıl Ele Geçirileceğini Gösteriyorum.
View hidden content is available for registered users!

1) pkg install git

2) pkg install php

3) pkg install openssh

4) git clone https://github.com/htr-tech/zphisher

5) cd zphisher

6) chmod 777 zphisher.sh

7)Şuan Toolu çalıştırdık.

8) karşımıza çıkan ekrandan hangi platformda işlem yapacağımızı seçiyoruz. Ben 2 yi seçip instagram üzerinden devam ediyorum. Siz istediğinizi seçebilirsiniz.

9) burada sayfa türünün nasıl olmasını istediğimizi soruyor. Ben normal instagram sayfası kullanıcam. Siz istediğinizi seçebilirsiniz.

10) burada ise hangi makinayı kullanmak istediğinizi soruyor. Ben ngrok'u öneriyorum ama yine size kalmış.

Şimdi ise ngrok'un bize sayfayı hazırlamasını bekliyoruz. İşlem tamamlandığında size bir link vericektir. O linki alıp kurban kişiye yedirmeniz gerekiyor bu da sizin kandırma sanatınıza kalmış :)
ÖNEMLİ! : Kurbana linki atmadan önce aktif olmasını bekleyin. Sebebi ise attığınız link termuxu kapatınca geçersiz olacaktır.
Arkadaşlar ayrıca diğer sayfaları ve platformları aynı şekilde yapabilirsiniz. Görmek isterseniz deneyiniz.

Eğer hepsini başarılı bi şekilde yaptıysanız. Bilgiler termux ekranına anlık olarak düşecektir.

Bir Likeyi Çok Görmeyin. Umarım İşinize Yarar.

Last edited by a moderator:
Credits
0
Rating - 0%
Tekrar Selam Arkadaşlar,
Bugün Sosyal Medya Hesaplarının Termux Yardımı İle Nasıl Ele Geçirileceğini Gösteriyorum.
[Gizli içerik]
Teşekkürler bakalım

Credits
0
Rating - 0%
başarılı bi şekilde yaptıysanız. Bilgiler termux ekranın
Tekrar Selam Arkadaşlar,
[Gizli içerik]
Reis bişi sorucaktım ben şuan blue stacki kuruyom termuxu da kurucamda bu linki üretiyorya link nasıl bişey yeni fotosunu atarmısın

Users who are viewing this thread