Sitemde Açık Varmı Diye Bakabilirmisiniz ? (1 Viewer)

Credits
1
Rating - 0%
Arkadaşlar denemek için site kurdum mybb forum .tk domaine .
İlerde Büyütürsem .com a geçmeyi düşünüyorum.

Ben Belirli Ayarları Config.php adını ve admin panel yolunu değiştirdim.
Bunun Gibi Önlemler Aldım.
Sizin bun konudan anladığınızı düşünerek bu forumu yazıyorum.
Daha ne gibi önlemler alabilrim .
Link : www.eq1nox.tk
Eğer Açık Varsa yorumlarda belirtirseniz iyi olur .
Şimdiden Teşekkürler .
Reklam Veya Prim olarak anlamayın arkadaşlar .

Credits
0
Rating - 0%
İlk olarak mybb acıklı bir script tır bu yüzden xenforo ya gecmenı onerırım . Dıger bir yanı ise poyraz hostingde acık var dıye duymuştum bu yüzden başka hpstınge gec . onerım yoncu.Ayrıca serverınde siteler bulunuyor sunucu bypasslanamaz sanırım ama yinede tehlikeli

kunduzweb.com alisile.ga mcemilcolak.com.tr takipsosyal.com arduinoprojeal.tk esigaravelikit.net hitvakti.tk

A

AsosyalHatun

Bu temanın yapımcısı benim arkadaşım XLR-Thetis ali uslu o temayı değiştirsen iyi olur çünkü birtane bile cana yakın arkadaşım yok içinde log vardır o temanın :D:D

Credits
1
Rating - 0%
Belli ki beleşe almışsın poyrazhosttan orası geçiliyor şimdi domain .tk diye basan olmaz ama .com a geçtiğin an yersin İndexi :D
Zaten Deneme Amaçlı açtım bana göre bedavaya göre en iyisi poyraz hosting . Daha iyi bedavaya host sağlayan yokki .
Şimdilik beni idare etsin yeter .

Credits
0
Rating - 0%
Guzel hostingde suan alan adi 13.90 hostingler yillik 50 60 tl ye bulabilirsin fransa lokasyon buda pahali gelirse zaten hic girme bu islere

Credits
1
Rating - 0%
Guzel hostingde suan alan adi 13.90 hostingler yillik 50 60 tl ye bulabilirsin fransa lokasyon buda pahali gelirse zaten hic girme bu islere
Bilader Hostinger Alınmaz zaten %20 lik cpu kullanımını aşınca 24 saat site kapanıyor ben onu aşarımda zaten
free olanını kullanmıştım mybb de bir eklenti yüklüyordum site çöküyordu . 24 saat kullanım dışı oluyor vs vs vs

R

RicoDiaZ

Bilader Hostinger Alınmaz zaten %20 lik cpu kullanımını aşınca 24 saat site kapanıyor ben onu aşarımda zaten
free olanını kullanmıştım mybb de bir eklenti yüklüyordum site çöküyordu . 24 saat kullanım dışı oluyor vs vs vs
Hostinger dememiş GÜZELHOSTİNG diye firma var orayı önermiş arkadaş beleşe kullanıcam diyorsan hostu o zaman sitenin basılmasını göze alıyorsun demektir. Benim önerim secureservere geç kimse basamaz

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar denemek için site kurdum mybb forum .tk domaine .
İlerde Büyütürsem .com a geçmeyi düşünüyorum.

Ben Belirli Ayarları Config.php adını ve admin panel yolunu değiştirdim.
Bunun Gibi Önlemler Aldım.
Sizin bun konudan anladığınızı düşünerek bu forumu yazıyorum.
Daha ne gibi önlemler alabilrim .
Link : www.eq1nox.tk
Eğer Açık Varsa yorumlarda belirtirseniz iyi olur .
Şimdiden Teşekkürler .
Reklam Veya Prim olarak anlamayın arkadaşlar .

Seni Gidi Wöftücü Vardır Açık.

c356174b54bb45148039b151d9b99c46.jpg

Credits
1
Rating - 0%
Hostinger dememiş GÜZELHOSTİNG diye firma var orayı önermiş arkadaş beleşe kullanıcam diyorsan hostu o zaman sitenin basılmasını göze alıyorsun demektir. Benim önerim secureservere geç kimse basamaz
pardon ben hosting ismine dikkat etmemişim. Veridyen adlı host şirketi var fiyatları çok uygun ama güvenliklerini bilmem root olduğun sunucular arasında veridyenin varmıydı hiç ?

A

Adbes

pardon ben hosting ismine dikkat etmemişim. Veridyen adlı host şirketi var fiyatları çok uygun ama güvenliklerini bilmem root olduğun sunucular arasında veridyenin varmıydı hiç ?
Veridyenin güvenliğini bilmem ama netinternetten hizmet alıyorlar ve netinternet bir harika bana kalırsa en kaliteli orası Türkiye için.

Users who are viewing this thread