Sitemde Açık Varmı Diye Bakabilirmisiniz ? (2 Viewers)

ev1

Credits
0
Rating - 0%
İlk olarak mybb acıklı bir script tır bu yüzden xenforo ya gecmenı onerırım . Dıger bir yanı ise poyraz hostingde acık var dıye duymuştum bu yüzden başka hpstınge gec . onerım yoncu.Ayrıca serverınde siteler bulunuyor sunucu bypasslanamaz sanırım ama yinede tehlikeli

kunduzweb.com alisile.ga mcemilcolak.com.tr takipsosyal.com arduinoprojeal.tk esigaravelikit.net hitvakti.tk

Burda yoncuyu geçemeyen adam yok moruk.

ev1

Credits
0
Rating - 0%
2 nizde en son ne zaman yöncüyü geçmeyi denediniz? Bundan 2 ay öncesine kadar mysql load tekniğiyle geçiyorduk şimdi yeni güncellemeyle onuda fixlediler :)

1 yıl önce felan moruk. Şimdi saldım işleri zaten.

Meras

Guest
Credits
0
Rating - 0%
2 nizde en son ne zaman yöncüyü geçmeyi denediniz? Bundan 2 ay öncesine kadar mysql load tekniğiyle geçiyorduk şimdi yeni güncellemeyle onuda fixlediler :)
Benim en son ki konuma bak kardeş yeni kernel sürümünü bypassladım :D

A

Adbes

En azindan geciyorum diye yalan atmıyorum kardeş :D sen natroyu geçmekle uğraş ben bizzat firmaların paneline giriyorum
Valla alemsin :D hack hayatında başarılar bir ara panellere girmeyi banada göster

Credits
0
Rating - 0%
Göstersem iki günde ben girdim dersin senin gibi çok insan tanıdım çok tantava yapma
bu çocuk boş laf yapmiyor söyliyim :D yukardaki herkez geçiyormuş yok mysql load ile :D yoncunun 2 ay önce dizinleri açikti dizin script çekici shell ile direk hedefin yedegini çekiyordun + cgi run yiyordu buda 2 olsun mysql load hee bide shtml shel yiyordu buda 3 .olsun 4.cüsü : mysql load.
şimdi komut shell yedirmek lazim gerçi ben yediriyorum oraya sıkıntı yok .
Aramızda ne hackerler varmış :D bypass uzmanları.
:D D: D: D: D: D: D: D: :D :D:D:D :D: D

Users who are viewing this thread