1deady İnsta Hesabi Parami Çaldi (3 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
burdan bir enes diye bir kullanıcı instaya çağırdı beni ve 1deady hesabını önerdi geri almak için ben o hesapla konuşup parasını ödedim ve beni engelledi 50 tl paramı çaldı yardımcı olurmusunuz ?

Credits
586
Rating - 0%
burdan bir enes diye bir kullanıcı instaya çağırdı beni ve 1deady hesabını önerdi geri almak için ben o hesapla konuşup parasını ödedim ve beni engelledi 50 tl paramı çaldı yardımcı olurmusunuz ?
dostum yetkilileri etiketle sen etiketlememişin @Gençtürk @KatiB abiler yardımcı olabilirmisiniz

KatiB 

The Legends Will Die When Forgotten
Credits
725
Rating - 100%
Kardeş, forumda escrow hizmeti mevcut. Onu kullanmadığın için yapacağımız tek şey kişinin profilini etiketle banlayalım

Credits
0
Rating - 0%
tam hatırlamıyorumm ya enes diye birisiydi insta hesabı canlord.x hiç yokmu şu 2 instayı tanıyan

Credits
0
Rating - 0%
canlord.x in pp si altın renginde tabanca var paramı çalan 1deady nin ise siyah arabanın içindeki aslan fotoğrafı

Credits
0
Rating - 0%
roofly kanka senden allah razı olsun bana yardımcı olmaya çalışıyosun vallaha benimde haftalığım yattı hesabım çalındı twitteri geri alayım diye yazdım foruma bana bu instayı yönlendirdiler paramı attım oraya ama engel attı bana vallaha üzücü bişey

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread