Facebook Hesap Kapatma Yöntemi (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
B

Byb!r@

@24125

kardeş sen ne ara kıdemli üye oldun
daha sabah üyeydin

Credits
0
Rating - 0%
@24125

kardeş sen ne ara kıdemli üye oldun
daha sabah üyeydin

Dostum neden takıldın bu kadar rütbeye ? Forum için uğraşınca demek ki uygun gördüler kıdemli yaptılar. Ben rütbede istemedim zaten sadece diğer kategoriler için erişim izni istedim.

B

Byb!r@

üyelerde de bizde de her kategoriye erişim izni var sen bi iş çeviriyosun ama ne yalan söyledin mec abiye hadi söyle burda

B

Byb!r@

ya bak kardeşim belanı benden bulma ne iş çeviriyosun söyle ağzımı bozcam ha

Credits
0
Rating - 0%
hani yazmışın ya forum için uğraşınca uygun görmüşler bizlm meksika kafa emilyano zapota birsürü yararlı paylaşım yaptı ama üst tabaka sen daha bugün geldin ve benle aynı rütbe sin neyin kafasındasın amq

Admin falan görüyorsa benim rütbemi düzenlesinde şu rütbe takıntılı arkadaş rahatlasın. Bu arada konununda anasını siktin boş yorum yapma daha fazla problem varsa adminlerin birine mesaj at düzenlesin benim rütbemi. Bir yerde makam/mevki için duracak kadar düşmedim çok şükür.

Credits
0
Rating - 0%
hani yazmışın ya forum için uğraşınca uygun görmüşler bizlm meksika kafa emilyano zapota birsürü yararlı paylaşım yaptı ama üst tabaka sen daha bugün geldin ve benle aynı rütbe sin neyin kafasındasın amq
Alper arkadaşi kidemli üye yapan benim rica etti konulari göremiyorum yorum yazamiyorum diye bende kidemli üye yaptim görsün diye

B

Byb!r@

konu dediğin konu bile değil lan xd

lan şikayetle kalıcı hesap mı kapatılırı takıntılı olan benmiyim xd sabahan beri daha bir konuya yorum yapmayı bilmiyosun

B

Byb!r@

Alper arkadaşi kidemli üye yapan benim rica etti konulari göremiyorum yorum yazamiyorum diye bende kidemli üye yaptim görsün diye
tmm abi zaten sabah ta eski konuların hepsini hortlatmıştı ondan öyle yazdım bide şaşırdım adamlar yıllarını vermiş daha yeni major olmuş bende biraz kızdım tabi neyse karar size kalmış

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
tmm abi zaten sabah ta eski konuların hepsini hortlatmıştı ondan öyle yazdım bide şaşırdım adamlar yıllarını vermiş daha yeni major olmuş bende biraz kızdım tabi neyse karar size kalmış
alper niye takıldın be kardeşim 1 yıldır burdayım 1 günlük adamlar major ağlıyormuyum ben burda 2015den kalan adam var 1 yıldız rütbe değil paylaştığın konuya önem ver zaten konu paylaşınca rütbede alırsın.

R

Rolesa

Rütbe ne işe yarıyor anlamadım. Forum adına maaş filan mı bağlanıyor nedir önemli kılan?
Ya aga boşver şu alperi ya kaç gündür boş boş millete takışıp duruyor en sonunda alcak cezasını benden zaten

B

BlackDewil

ne zırlamışınız rütbe rütbe diye. sizene amk istediğine istediğini verirler. halla halla.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Spyda rütbe:

Rütbe:Forumda 4.yıldıza kadar size bir yetki vermeyen sadece görünüşte ve belirli konulara erişiminizi sağlamak için koyulan .png formatında yıldız veya başka birşey.
Bazılarının anladığı:Rütbesi yüksek olan düşük olandan üstündür.Senden yüksek rütbem olması senin yaşın büyük olsa bile sana saygısız olmamı sağlar.Konuyu bilgilendirmek için değil rütbe almak için paylaşırım.Konuların önemi yok önemli olan rütbe alıp kendime saygınlık kazanmak.

Gerçek:Rütbe sizin yaş olarak büyüklerinize veya küçüklerinize nedeni olmadan küfür etmenizi,saygısızlık yapmanızı gerektirmez.Rütbe sizin konulara erişiminizi verdiğiniz emeği gösterir.Rütbe için değil bilgi paylaşımı amacıyla konu açılmalıdır.Rütbe sizin egonuzu tatmin etmez sizden rütbe olarak büyüklerinize komutanım demenize gerek yoktur küçükse kardeşim büyükse ağabey dersin olur biter.Kendinizden rütbe olarak büyüklere özeneceğinize kendinizden daha fazla bilgisi olana özenin.Rütbe almak için değil bilginiz artsın diye öğrenin.Burada mod olunca egonuzu tatmin etmek için birini haksız yere banlayacağınızı falan sanmayın haksızsa sizin modluğunuz alır mec haksız yere banladığınız kişiyide ubalar.(Kendim yaşadım meras banlamıştı sanırım :D) yani özet olarak rütbe için birbirinizi kırmayın paylaşım yapın rütbe alırsınız zaten iyi forumlar.

Users who are viewing this thread