Site Izleme Scripti v1.0 (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar
Dün bir arkadaş paylaşmıştı bunu ben de bir Webmaster çözümü olarak düşündüm bunu ve sitenize giren IP leri loglayan bir site scripti haline getirdim kendisinde değişiklik halen yapıyorum admin panel css js ve cookie ile giriş sistemi ekledim daha da bir şeyler eklemeyi düşünüyorum ancak bu tamamen webmasterlar için yazılıyor ( tabi kötü emeller için de kullanabilirsiniz çeeçee )

Eklenenler :
- Logları Silme
- Log Dosyasını yeniden oluşturma
- Admin panel (MySql ile uğraşmadım bir saat include yazıp geride açık kontrol edemem valla kusura bakmayın :D Cookie ile çalışıyor gayette sağlam)
- Admin Panel Tasarımı

Eklenecekler :
- Servera dosya yüklendiğinde epostaya logları atacak sistem
- Servera dosya yüklenince log dosyasının loglarını maile attıktan sonra yetkilerini tamamen bozacak sistem

Şimdilik elimden gelen bu zamanla admin.php dosyasının tasarımını da değiştiririm

Yapılması gerekenler :

- log.js'yi açın ve localhost yazan yeri kendi domaininizi girin.
- index.php'yi açın ve 80. satırdaki localhost u kendi domaininiz yapın.
- Kontrol.php den god3err olan kısma kadı 1234 yerine şifrenizi yazarsınız :))

Şimdi çalmış mq diyen editçi arkadaşlar gelmesin olmayan bir sürü şey ekledim Respect+++

Resimler :
PDlrm8.jpg

5yDQ5D.jpg

Link :

View hidden content is available for registered users!

Credits
0
Rating - 0%
Merhabalar
Dün bir arkadaş paylaşmıştı bunu ben de bir Webmaster çözümü olarak düşündüm bunu ve sitenize giren IP leri loglayan bir site scripti haline getirdim kendisinde değişiklik halen yapıyorum admin panel css js ve cookie ile giriş sistemi ekledim daha da bir şeyler eklemeyi düşünüyorum ancak bu tamamen webmasterlar için yazılıyor ( tabi kötü emeller için de kullanabilirsiniz çeeçee )

Eklenenler :
- Logları Silme
- Log Dosyasını yeniden oluşturma
- Admin panel (MySql ile uğraşmadım bir saat include yazıp geride açık kontrol edemem valla kusura bakmayın :D Cookie ile çalışıyor gayette sağlam)
- Admin Panel Tasarımı

Eklenecekler :
- Servera dosya yüklendiğinde epostaya logları atacak sistem
- Servera dosya yüklenince log dosyasının loglarını maile attıktan sonra yetkilerini tamamen bozacak sistem

Şimdilik elimden gelen bu zamanla admin.php dosyasının tasarımını da değiştiririm

Yapılması gerekenler :

- log.js'yi açın ve localhost yazan yeri kendi domaininizi girin.
- index.php'yi açın ve 80. satırdaki localhost u kendi domaininiz yapın.
- Kontrol.php den god3err olan kısma kadı 1234 yerine şifrenizi yazarsınız :))

Şimdi çalmış mq diyen editçi arkadaşlar gelmesin olmayan bir sürü şey ekledim Respect+++

Resimler :
PDlrm8.jpg

5yDQ5D.jpg

Link :

View hidden content is available for registered users!

Kendim için geliştiriyorum biraz da hack amaçlı değil yani :D PHP bir koruma gibi düşün :D ama Reverse IP Tool iyiymiş hee güzel fikirler geldi aklıma

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
eline sağlık stalin abi :d
edit:umarım stalindir inkılap dersim 100dü ortaokulda daha bakıcaz önümüze

Users who are viewing this thread