0 Tl yatırımla ayda binlerce dolar kazanma (coinsiz) (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
214
Rating - 0%
Yazı biraz uzun olacak tüm detayları aktarmaya çalıştım Arkadaşlar sistem martda çıktı marttan beri 1 tl yatırım yapmadan 150 dolar kazandım bu kazancım her geçen gün artıyor yeni üye olanlara ücretsiz 1 aylık robot veriyor bu robotu aktif edince ay sonunda 4.8 dolar kazanç sağlıyor eğer 1 ay boyunca güzel bir referans sayısına ulaşırsanız (50 ref de günlük 1 dolar) hesabı buna göre yapabilirsiniz ben ref kasarak 32 dolar gibi bir paraya ulaştım o parayla robot aldım onun kazancı ile bir tane robot daha aldım bu sayede yatırımsız olarak paramı kazandım eğer uğraşamam derseniz (takım sistemi var 1 kişiyi davet edip oda 50-100 kişi falan davet ederse siz hiç uğraşmadan günlük 1-2 dolar kazanırsınız) veya 10 veya 15 referans toplarsanız ay sonunda 10 kusur dolar oluyor bunu yatırım yapmadan banka veya kripto borsasına çekebilirsiniz veya 22 dolar yükleyip robot 1 alıp kazancınıza devam edebilirsiniz sisteme yatırım yapabilirsiniz örnek olarak robot 2 satın aldınız robot 2 nin fiyatı 5 dolar etkinleştirme ücreti 100 dolar (sistemde dolar kuru sabit 13.8) 1450 tl falan yapıyor ayda ortalama 700 tl falan kazanıyorsunuz şöyle bir avantajı var robot satın aldığınızda istediğiniz zaman robotu durdurup ana paranızı çekebilirsiniz bazı tanıdıklarım var yüklü yatırım yapıp 5 gün sonunda parasını çekip kâr'ı sisteme yatırıp risksiz bir şekilde kazanç sağlıyorlar sizde yapabilirsiniz kısaca sistemi baya bir kullanan var telegram grubunda yaklaşık 13k üye var ilgilenirseniz kayıt olabilirsiniz.
link
davet kodu : 515750637
Sistem hakkında aklınıza takılanları yazın yardımcı olayım

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread